Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

DRUM MASTERY 2019 - Shure bundzinieku konkurss

Pienācis laiks bundziniekiem tikt pie slavas, ko viņi ir pelnījuši.

Bundzinieki ir ikvienas grupas pamats, jo viņi ir tie, kas sēžot aiz saviem bungu komplektiem, uztur ritmu. Taču bungu spēlēšana vienmēr ir bijusi kas vairāk par ritma uzturēšanu. Tā ir attieksme. Pilnīga nodošanās savam amatam. Dzīvesveids.

Shure vēlas šos ritmu varoņus un talantīgos perkusionistus novērtēt, tāpēc mūziķi no 44 valstīm tiek aicināti pieteikties DRUM MASTERY 2019 –Shure bundzinieku konkursā.

Šis konkurss domāts, lai izceltu bundzinieku radošās izpausmes. Vai tev piemīt unikāls spēlēšanas stils? Vai arī esi vienkārši lielisks izpildītājs? Shure vēlas parādīt pasaulei kāpēc tieši tu esi bungu pavēlnieks. Viss, kas jādara – jāiesūta video, kurā tu spēlē solo un demonstrē savas prasmes bez muzikālā pavadījuma.

Oficiālie noteikumi, lai pieteiktos.

 

Galvenā balva ir piecu dienu ceļojums uz Londonu un Shure aprīkojums 5,000 ASV dolāru vērtībā! Viesojoties Apvienotajā Karalistē, uzvarētājam būs iespēja apmeklēt Eša Souna (viens no māksliniekiem, kurš vērtēs konkursa dalībniekus) meistarklasi Metropolis Studios. Uzvarētājs arī tiks pie iespējas apmeklēt bungu apskaņošanas darbnīcu, kurā profesionāls studijas inženieris izskaidros kā tikt pie labākās un unikālākās skaņas. Pēc tam uzvarētājs savas prasmes varēs nodemonstrēt Shure Facebook lapas tiešraidē.

Piesakies līdz 2019. gada 15. aprīlim, ja tavs pieteikums līdz 2019. gada 6. maijam iegūs vismaz 50 balsu, to vērtēs žūrija. Vai ir nepieciešams vēl viens iemesls, lai tiektos pēc publikas atbalsta? Video, kas iegūs visvairāk balsu (fanu izvēle), iegūs tā saucamo “wild card” – iespēju piedalīties konkursa finālā! Pēc balsojuma beigām, Shure izvēlēsies vienu bundzinieku no katras valsts, kurš kvalificēsies konkursa finālam. Visi valstu uzvarētāji un fanu izvēles dalībnieks iegūs balvu komplektu no Shure, kurā ietilps Shure MV88+ Video Kit un Shure SE215 Sound Isolating Bluetooth in-ear austiņas.

Finālā dalībniekus vērtēs profesionālu bundzinieku žūrija no visas pasaules – Ešs Souns (Apvienotā Karaliste), Teilors Gordons (ASV), Tobiass Dērers (Vācija), Takaši Kašikura (Japāna), Šinguangs Cuijs (Ķīna). 2019. gada jūlijā žūrija apstiprinās trīs finālistus no 44 pasaules valstīm, tiks apstiprināts arī fanu izvēles dalībnieks.

Vai esi gatavs tikt pie slavas?

Atrodi savu ritmu!

Iesūti savu video jau tagad un iedvesmojies no Shure bungu un mikrofonu satura!

Zīmoli

TamaJohannusAmpegYamahaGibson Scandinavia
15
zīmolu