Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Shure MV88 pret MV88+ Video Kit

Shure MV88 stereo kondensatora mikrofons vienkāršo profesionālas kvalitātes audio ierakstīšanu atrodoties ceļā. Ideāls veids kā lielisku skaņu apvienot ar viedtālruņa video ir MV88+ Video Kit komplekts.

MV88+ komplektā ietilpst kompakts Manfrotto PIXI tripod statīvs un viedtālruņa un mikrofona stiprinājumi – viss, kas nepieciešams, lai ierakstītu statiskus video uzņēmumus ar profesionālu audio. Šis MV88+ būs populārs vlogeru, mūziķu, reportieru un dokumentālo filmu veidotāju vidū – tikai daži no satura veidotāju piemēriem, kuriem nepieciešams labas kvalitātes skaņa.

Ja vēlaties uzzināt, kādas ir galvenās atšķirības starp MV88 un MV88+, turpiniet lasīt!

 

Austiņu monitorings

Viens no galvenajiem aspektiem ir austiņu monitoringa apsvēršana. Kad MV88 tika izstrādāts, Apple vēl nebija noņēmuši 3.5 mm ieeju no iPhone. Daudzos gadījumos, piemēram, ierakstot savas atvases vijoles priekšnesumu vai saglabājot balss ierakstus podkāstam, austiņu monitorings nebūs problēma. Tomēr ir daudzi lietotāji, kuri vēlas monitorēt savus ierakstus reālajā laikā un, pateicoties MV88+ austiņu izejai, viņi to var realizēt.

 

Dzīvā straumēšana

Kad MV88 Shure darbnīcās tika pabeigts, vēl nebija tādas lietas kā Periscope aplikācija vai Facebook Live, tāpēc tas nedarbojas rakstot dzīvās straumēšanas video. Jaunais MV88+ izstrādāts, ar šo papildus funkciju, tāpēc šis modelis būs pareizā izvēle, ja vēlaties veidot šāda veida saturu, piemēram Web TV savā YouTube kanālā.

 

Elastīga montāža

Oriģinālais MV88 ir ļoti daudzveidīgs rīks, kuru var izmantot dažādu video un audio veidu ierakstiem. Taču mikrofonu iespējams pievienot iPhone vai iPad vienā veidā – caur Lightning ligzdu. Tas ļoti bieži rada problēmas dažām viedierīču montāžām, kas, protams ietekmē video filmēšanu. Tāpēc Shure MV88+ izstrādājuši tā, lai tas derētu jebkurai viedierīcei. Varat izvēlēties no pieciem dažādiem variantiem.

 

 

Atcerieties, ka MV88+ var pievienot arī tripod vai parastajam statīvam, ja vien tiem ir standarta ceturtdaļcollas savienotājs.

 

 

Baterijas uzlāde

Vēl viena lieliska MV88+ īpašība ir tāda, ka iOS lietotāji var lādēt savus telefonus, ierakstot ar USB3 kameras adapteri. Tādā veidā jums nebūs jāuztraucas par baterija ilgtspēju, veicot garākus ierakstus. Vairs nebūs nepieciešams atlikt sava vloga filmēšanu iPhone izlādēšanās dēļ!

 

Uzlabots audio

Kaut arī ar MV88 ir iespējams ierakstīt apbrīnojami kvalitatīvu audio (pamēģiniet ierakstīt ļoti skaļu koncertu, un jūs sapratīsiet, par ko iet runa), Shure pēdējo gadu laikā ir šo to iemācījušies, tādējādi uzlabojot MV88+ darbību. Jaunā mikrofona skaņa ir mazliet atvērtāka un dabiskāk.

 

Saderība

Protams, Shure zina, ka ne tikai iOS lietotāji novērtē kvalitatīvu audio. MV88+ nodrošina saderību arī ar daudzām Android ierīcēm. Apmeklējiet Shure.com/MOTIVCompatibility, lai uzzinātu, kuri viedtālruņi darbosies ar jauno mikrofonu. Jau tagad zinām, ka Samsung Galaxy S8 un S9 lietotāji būs ļoti priecīgi.

 

Oriģināla priekšrocības

MV88+ Video Kit nenoliedzami ir jaudīgs komplekts dažādiem satura veidotājiem. Bet arī oriģinālajam MV88 ir vairākas priekšrocības, kas padara to par labāku izvēli daudziem lietotājiem.

Pirmkārt, MV88 šobrīd izmaksā par aptuveni 100$ mazāk nekā MV88+. Tāpēc, ja uztraucaties par cenu un komplekta papildus funkcionalitātes nav nepieciešamas, iespējams, ir vērts apsvērt MV88 iegādi. Arī tad, ja vairāk esat ieinteresēts skaņu aplikācijās nekā video, oriģinālais mikrofons visticamāk būs viss, kas jums nepieciešams, lai ierakstītu profesionālas kvalitātes audio.

Dažreiz nepieciešams kaut ko ierakstīt uzreiz un jebkura aizture nozīmētu pazaudēt svarīgu mirkli. MV88 ietilpst jūsu kabatā un ir gatavs ierakstīt pāris sekunžu laikā. Varat savu iPhone turēt aizslēgtu ar jau pievienotu mikrofonu Lightning ligzdā. Ja laikus zināt, ka būs kāds notikums, kuru svarīgi ierakstīt, oriģinālais MV88 nepievils.

 

 

 

 

Salīdzinājums MV88+ MV88
Dzīvā straumēšana
Austiņu monitorings reālajā laikā
Lietojot, notiek arī uzlāde
Vairākas montāžas iespējas
Monitorings caur Bluetooth
Iespējams izmantot ar laptopu

 

Ko ieteiktu Shure? MV88+ MV88
Svarīgi, ka aizņem maz vietas   X
Grupas mēģinājuma/skrečceliņu ierakstīšana   X
Audio ierakstīšana koncertos   X
Dzīvā priekšnesuma video ierakstīšana X  
Audio intervijas ierakstīšana   X
Vairāku celiņu ierakstīšana GarageBand programmatūrā X  
Iespējams pievienot tripod/statīvam X  

 

Zīmoli

BoseVOXKorgAkaiYamaha
16
zīmolu