Zīmoli » Zildjian

Zildjian

Avedis Zilcijans I bija amēņu alķīmiķis Konstantinopolē agrajā 17. gadsimtā. Cenšoties radīt zeltu, kombinējot pamatmetālus, viņš atklāja vara, skārda un sudraba sakausējumu ar unikālām skaņas kvalitātēm. 1618. gadā Avedis izmantoja savu slepeno sakausējumu, lai radītu neatkārtojamas tīrības un jaudas šķīvjus. Instrumentu skaņa bija tik neparasta, ka Sultāns ielūdza Avedu dzīvot pilī, lai veidotu šķīvjus Sultāna elites grupām. Aveda reputācija auga un Sultāns deva viņam vārdu Zilcijans, kas no armēņu valodas nozīmē "šķīvju radītāja dēls".

 

1623. gadā Avedim piešķīra atļauju pamest pili, lai viņš varētu sākt pats savu biznesu Konstantinopoles nomalē Samatijā. Šis pats bizness tagad ir nodots Zilcijana 15 paaudzēs. 1929. gadā Avedis III pārcēlās uz Kvīnsiju un tad uz pašreizējo atrašānās vietu Norvelā. Māsa Debijas turpina ģimenes tradīciju vecākajā ģimenes biznesā Amerikā.
zildjian.com/

Zīmoli

ProelGHSRMETamaK&M
58
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!

Atlaides