Zīmoli » MARTIN GUITARS

MARTIN GUITARS

Martin Guitar ģitāras un stīgas ir pazīstamas ne tikai ar savu nepārspējamo kvalitāti un lielisko toni, bet arī ar uzņēmuma nelokāmo apņemšanās ievērot vides ilgtspējību un atbildīgu ražošanas praksi.

Martin Guitars ģitāras nav tikai ģitāras. Tās ir spēlējama vēsture; daļa no plašā leģendāro instrumentu pulka, kas attīstījies kopš uzņēmuma pirmsākumiem 1833. gadā. Viņu ģitāras ap ugunskuriem rībināja pilsoņu kara karavīri, tās palīdzēja veidot mūsdienu mūzikas skanējumu 20. gadsimta mijā, un tās spēlēja mūzikas pirmās superzvaigznes, piemēram, Jimmie Rodgers un Gene Autry. Desmitiem gadu vēlāk Martin Guitar ģitāru skanējums izklaidēja pūli Vudstokā. Viņu ģitāras var dzirdēt neskaitāmās klasiskās un mūsdienu dziesmās visos mūzikas žanros. Mākslinieki, piemēram, Hank Williams, Elvis Presley, Bob Dylan, John Lennon, Neil Young, Ed Sheeran, John Mayer, Seth Avett un daudzi citi, spēlēja Martin Guitars ģitāras, veidojot lielāko daļu pagājušā gadsimta skaņu ierakstu.

https://www.martinguitar.com/

Zīmoli

Bose ProfessionalRemoTakamineBoston pianoYamaha
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!