Zīmoli » Elixir

Elixir

Elixir Strings dzima 1995. gadā. Kaut arī firma jau strādāja ar ģitāras stīgām, tās nestāvēja līdzās ģitārai. Tā vietā, firma izmantoja stīgas kā ērtu testa materiālu, mēģinot radīt labāku push-pull vadu variāciju. Kā daļa no šī darba, firmas izpētes komanda apklāja stīgas ar politetrafluoroetilēnu, kura vieglāk saukt par PTFE, lai pietaupītu elpu nākošajam koncertam. Apvalkotās stīgas diezgan labi darbojās ar vadiem, taču tās izklausījās briezmīgi kā ģitāras stīgas (iedomājies ģitāru apstīgotu ar dienu veciem spageti). Tomēr galvenā ideja lika vairākiem viņu ģitāristiem domāt...ja nu būtu iespēja atrast alternatīvu apvalkam un lodējuma vietai, lai stīgas izkausītos lieliski?

Ceļš uz šo mistisko galamērķi, protams, bija piesārņots ar gruvešiem no iepriekšējiem mēģinājumiem. Neilona, poliretāna, pat dārgie retie metāli jau bija izmantoti ģitāru stīgām dažādos ar labiem, taču nepareiziem nodomiem, lai stīgas pasargātu no toņa ienaidniekiem un visiem šie centieniem bija viena kopīga lieta: tie izgāzās toņa un ilglaicīgas lietošanas nodrošināšanā.

Bezcerība tomēr nekad iepriekš nebija apturējusi darbiniekus. Tāpēc viņi devās taisnā ceļā uz laborotoriju. Viņi sāka analizēt viņu pašu mīļākās ģitāras stīgas, lai radītu ideālas skaņas kvalitāti. Izmantojot  dinamisku signāla analizētāju, viņi izanalizēja stīgu toņus, mērīja frekvences un skaitīja noturīguma atzīmes. Viņi izgudroja nobrāzuma testēšanas aparātu, kas simulēja dabisko lietošanas nolietošanos un plīšanu. Viņi pielietoja visa veida augstas kvalitātes foto apratūru, lai izpētītu ģitāras stīgas darbībā un to apvalku igtspēju. Tad viņi sāka drudžaini apvalkot stīgas ar visu ko vien var iedomāties.

Šis garais process vaiogojās panākumiem pirmajos ofici;alajos Elixir String prototipos, kuru aizsūtīja 5000 mūziķu, lai tie to notetstētu. Pēc beidzamajām atgriezeniskajām saitēm, viņi beidzot bija radījuši apvalkotu stīgu, kura atzina par labi esam visprasīgākais instruments pasaulē - mūziķu ausis.

Kopš tā laika viņi uzaboja savas idejas un šodien nodrošina vairākas oriģinālā POLYWEB un ultra plāno NANOWEB apvalka kombinācijas. Apvalkotās stīgas akustiskajai un elektriskajai ģitārai, basa ģitārai, mandolīnai un bandžo. Katrs nodrošina citādu toņa garšu, bet visām variācijām ir viena un tā pati pamatideja - mikroskopiski tieva, advancēta polimēra tūbiņa, kas aptver stīgu, lai pasargātu to no korozijas un netīrumiem.

Elixir Strings ir radījuši nopietnu apvērsumu visas pasaules mūziķu starpā. Vienalga vai tu spēlē pats sev vai arī pārpildītā arēnā, spēlētāji ziņo, ka viņu tonis ilgst ilgāk nekā ar citām stīgām - neapvalkotām un apvalkotām. Tas nozīmē, ka tu nopērc mazāk stīgu komplektus, maini tas daudz retāk un uzticies, ka tava ģitāra ir gatava tad kas tu esi gatavs pats!

www.elixirstrings.com/index.html

Zīmoli

FLIGHT UKULELESCampsAkaiFENDERRME
58
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!