Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti
Korg padKONTROL MIDI studijas kontrolieris

Korg padKONTROL MIDI studijas kontrolieris

ID: D000451, Vendor kods: 100010074000
€ 119.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Ir pieejams

Apraksts

MIDI studijas pults

 

Neticamas sajūtas, padziļināta kontrole

 

PadKONTROL pievienojas MIDI studijas pulšu sērijai. Pievienojot tradicionālajai klaviatūras kontrolei papildus dimensijas, tā kļūst par visu laiku izteiksmīgāko un universālāko bungu pulti.

Papildus pieejamajām bungu skaņām un paraugiem, Korg ražotā padKONTROL MIDI studijas pults spēj kontrolēt arī softsynth programmas efektus, sprūdu cilpas un video klipus, un pat pārvadīt DAW programmatūras kontroli. Savietojot ar X-Y skārienpaliktni, kas nodrošina dabiskas skaņas, sešpadsmit, ērti lietojamus, izgaismotus taustiņus, slēdžus un pedāļa ievadu, pad KONTROL kļūst par nozīmīgu, nepārspējamu kontroles iekārtu.

 

 

Pārsit to!

 

padKONTROL MIDI studijas pults ir ideāla dabiskas, organiskas bungu skaņas radīšanai. Katram no sešpadsmit taustiņiem var atsevišķi piešķirt toņa numuru un MIDI kanālu, līdz ar to varat vadīt vienu bungu iekārtu vai  saslēgt tā, ka tiek kontrolētas vairākas ierīces vienlaikus. Katram taustiņam iespējamas astoņas dažādas dinamikas līknes, vai arī varat katru no tiem uzstādīt noteiktā fiksētā līmenī. Tas ļauj instrumentu noskaņot kā vēlaties un pārējie vienmēr spēlēs perfektā saskaņā, lai arī kā jūs spēlētu uz pults. Varat arī uzstādīt vairākas pultis, lai spēlētu tās pašas bungu skaņas ,tikai vairākās fiksētās saskaņās, kas katru reizi piešķirs atšķirīgu, tomēr iepriekš paredzamu, izpildījumu. X-Y pults piešķir dinamikas kontroli reālā laikā. Kustība no kreisās uz labo pusi, palielina spēles ātrumu vai attālumu starp diviem toņiem; kustība uz augšu, palielina skaņu vai otro toni. Tas ir īpaši izteiksmīgs un intuitīvs dabisko bungu tehnikas veids. Pievienojot pedāli, varat iegūt vēl arī reālu bungu partiju.

 

Kontrolē to!

 

Bungas šajā MIDI studijas pultī ir tikai sākums. MIDI iespēja ar tikt piešķirta katram taustiņam, tādējādi iegūstot tūlītēju darbību, vai darbību pēc pārslēgšanas. Papildus rezultātam, kas tiek iegūts, pieskaroties pultij, specifisku rezultātu var iegūt arī pulti atlaižot, līdz ar to taustiņus var lietot kā pigas vai slēdžus jebkuras programmēto sintezatoru un DAW funkcijas.

 

Redzi to!

 

Kad vien velkat pār bungu paliktni vai kustinat kontroli, iebūvētais ekrāns rāda, kādas darbības tiek veiktas. Taustiņi, kam piešķirti toņi, iedegas, kad tiek piespiesti un tad izslēdzas. Taustiņi, akm piešķirtas CC ziņas, paliek spīdoši, tādējādi norādot uz statusu. Izgaismošanas režīma trīs variācijas nodrošina taustiņu iedegšanos unikālos rakstos. Divas darbojas, kad pults tiek lietota un trešā variācija automātiski ieslēdzas, kad  Korg padKONTROL pāris minūtes ir miera stāvoklī.
 

Pārvaldi to!

 

Līdzko visas kontroles uzstādītas jums vēlamajā veidā, varat to saglabāt kā „User Scene” standartu. Korg padKONTROL pieejamas sešpadsmit Lietotāja Ainas, un tās var ātri atrast ar teustiņu palīdzību. Papildus iekļautas trīsdesmit iestatītas Ainas, izstrādātas tā, lai padKONTROL nekavējoties savienotos ar visām populārākajām programmatūrām. Korg padKONTROL nodrošina arī Editor/Librarian programmu Windows XP un Mac OSX. Izmantojot datora grafiskās iespējas, Editor/Librarian programma atvieglo plašu kartotēku radīšanu, uzglabāšanu un sakārtošanu.

 

Specifikācijas

 • Kontrolieri:16 jutīgie Trigger padi ar LED izgaismojumu
 • X-Y pads
 • Divi programmējami slēdži
 • Programmējams pedāļa džeks*

*nepieciešams atsevišķi iegādāties DS-1H vai PS-1

 • Displejs: 7 nodalījumi, 3-ciparu LED
 • Atmiņa: 16 lietotāja scene atmiņas; 30 iepriekšielādētas scene veidnes
 • Konektori:

-Pedālis
-MIDI In/Out 
-USB (type B)
-Strāvas padeves džeks (DC9V)

 • Enerģijas padeve:

-DC9V
-AC adapteris (opcionāli)
-Darbojas caur USB (izmantojot USB konektoru)

 • Strāvas patēriņš:

-Izmantojot USB: aptuveni 150 mA (maksimums 180 mA)
-Izmantojot AC adapteri: aptuveni 150 mA (maksimums 180 mA)

 • Izmēri (platums x dziļums x augstums): 31 cm x 23 cm x 6 cm
 • Svars: 0.96 kg
 • Komplektā: 

-USB vads
-CD-ROM ar padKONTROL Editor/Librarian programmatūru utt.
-Programmatūras licences līgums

 • Windows sistēmas prasības:

-Operētājsistēma: Microsoft Windows XP Home Edition / Professional / x64 Edition / Vista

-Dators: dators ar USB ligzdu, atbilstošā Windows operētājsistēma (vēlama Intel Corporation mikroshēma)
*Draivera programmatūra Windows XP x64 Edition ir beta versija.

-Piezīme par Editor Librarian: Instalēšanas procesā var parādītes daži brīdinājuma logi, jo instalētājs nav pilnībā saderīgs ar Vista. Šos brīdinājumus var ignorēt.

 • Macintosh sistēmas prasības:

-Operētājsistēma: Mac OS X 10.2 vai jaunāka versija

-Dators: Apple Macintosh dators ar USB ligzdu (USB C11), atbilstošā Mac OS X operētājsistēma, ieskaitot Intel Mac datorus.

*Piezīme: Editor Librarian šobrīd darbojas zem Rosetta.

 • padKONTROL papildus opcijas (atsevišķi nopērkamas):

-AC adapteris
-DS-1H Damper pedālis
-PS-1 pedālis

Specifikācijas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Zīmoli

TamaVOXYamahaIbanezAmpeg
15
zīmolu