Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

KORG NANOPAD2 SLIM-LINE USB PULTS BALTA

ID: 207602, Vendor kods: 100011127000
€ 49.01

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

 • Zema profila  pults- izcila spēlēšanai vai bungu partijas ievadīšanai
 • Sešpadsmit blīvi, viegli darbināmi, „velocity sensitive” taustiņi
 • Kontrolē vairākus MIDI parametrus caur X-Y skārienpaliktni

 

 

Sešpadsmit taustiņi kompaktā korpusā

 

Tāpat kā visām nanoSERIES pultīm, arī nano PAD2 bija jābūt kompaktai, vieglai un  tāda lieluma, lai būtu viegli strādāt ar jebkuru portatīvo vai stacionāro datoru. Papildus, nanoPAD bija jāsatur 16 ērtas sajūtas dinamiskie taustiņi, vēl atstājot vietu arī X-Y skārienpaliktnim. Korg nanoPAD2 tas viss ir izdevies un pat vēl vairāk. Patiesībā, tam ir četri režīmi, kopā nodrošinot 64 taustiņu funkcijas.

 

Dinamiski taustiņi uztver visas izpildījuma nianses

Sešpadsmit velocity sensitive taustiņi nodrošina ideālu pieskārienu atsaucību, kā arī nodrošina ticamas spēlēšanas izjūtas sekvencerim vai DAW programmai, nodrošinot bungu partijai dzīvu skanējumu. Pārslēdzoties pa četriem režīmiem, varat izbaudīt 64 dažādas taustiņu darbības.

 

Radiet mūzikas frāzes, lietojot X-Y skārienpaliktni, Touch Scale, un Gate Arp funkcijas

X-Y paliktni var lietot lai pārvaldītu vairākus sintezatora parametrus. Papildus tam, jaunā „Touch Scale” funkcija ļauj intuitīvi spēlēt frāzes uz X-Y skārienpaliktņa, līdzīgi kā Kaossilator modelim. Iespējams izvēlēties no sešpadsmit dažādiem līmeņiem un noteikt tonalitāti, lai tā saskanētu ar izpildāmo dziesmu. "Gate Arp” funkcija, aizlienēta no Kaosillator Pro, pārraida datus, kas balstīti uz tempu; tiek atbalstītas Tap tempo un tempo sync versijas. Savienojumā ar „Touch Scale”, „Gate Arp” dod iespēju spēlēt saskaņota tempa frāzes un ritmus, vienkārši pārvelkot pār X-Y paliktni vai spēlējot taustiņus.
 

Korg Kontrol Editor programma


NanoPAD2 darbojas ar "Korg Kontrol Editor" programmu – tā bez maksas pieejama Korg mājaslapā. Lejupielādējiet to datorā un lietojiet, lai veidotu detālus personalizētus uzstādījumus. Iespējams izvēlēties no kopumā četriem „velocity” uzstādījumiem: trīs velocity līknes vai fiksēts velocity režīms. Tāpat iespējams arī noteikt nošu numurus, radīt lietotāja līmeņus Touch Scale funkcijai, reģistrēt akordus, kontroles maiņas uzstādījumus, kā arī saglabāt lietotāja uzstādījumus.

 

USB jauda skaidram uzstādījumam

 

Vienkārši pievienojiet nanoPAD ierīcei USB vadu no datora un iegūsiet ātru un pārnēsājamu mūzikas sistēmu. Jauda un USB-MIDI dati tiek vadīti pa to pašu vadu, radot nepārblīvētu darba virsmu.
 

nanoPAD2 specifications

Controllers:

 • 16 trigger pads with velocity and 4 velocity curves
 • X-Y pad
 • HOLD button
 • GATE ARP butto
 • TOUCH SCALE button
 • KEY/RANGE button
 • SCALE/ARP button
 • SCENE button

Memory: 4 user scene memories

Corresponding Software: Host applications corresponding to MIDI input

Connections: mini-USB

Power: USB bus power

Power Consumption: USB bus power: less than 100 mA

Dimensions: Size (W x D x H): 32.51 cm x 8.31 cm x 1.6 cm

 • Weight: 0.29 kg
 • Accessories: USB cable
Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

AkaiYamahaEssexKorgShure
18
zīmolu