Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

KORG HAVIAN 30 Professional arranger, digital ensemble piano

ID: 221315, Vendor kods: 310015682000
€ 1173.70 € 1169.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Ir pieejams

Apraksts

Havian 30 sniedz klasiskā flīģeļa, pianīna un digitālo klavieru skaņas, kā arī papildus mūzikas instrumentu skaņu kolekciju kompaktā un stilīgā konstrukcijā. Tas konstruēts vienkārši un ar prieku, neliekot vilties ar skaņas kvalitāti vai jaudu, ko pieprasa profesionāli mūziķi. Augstas kvalitātes Eiropas āmuriņu darbības taustiņi sniedz lietotājam akurātu pretsvaru un spēles sajūtu kā flīģelim. Labi noskaņoto, akustisko klavieru skaņa apmierinās pat prasīgāko spēlētāju un pavadījuma skaņas un priekšnesumi aizgūti no pasaulē slavenajiem Korg Pa sērijas aranžētājiem. Pateicoties opcionālajam stilīgajam statīvam ar Damper pedāļa paliktni un ērtu austiņu āķi, Havian 30 ideāli iederēsies jebkurā dzīvojamajā istabā.

 

 

Flīģeļi un pianīni ar Damper rezonansi, ieskaitot klasiskās/popa/roka/džeza versijas, klavihordu, Tine & Reed digitālajām klavierēm, klavinetu un ērģelēm: pilnīga klaviatūras skaņu bibliotēka. Lieliska Eiropas āmuriņu darbības sajūta, pirmatnējs pastiprinājums, profesionāli pavadījumi un spēlētāja segmenti, metronoms, izpildījums, teksts un marķētāji: „viss vienā” risinājums gan iesācējiem, gan prasīgiem spēlētājiem. Kompakts un viegls. Piešķirs elegantu izskatu mājai, ar opcionālo stilīgo statīvu, ieskaitot Damper pedāļa paliktni un austiņu āķi. 5” TFT krāsu TouchView displejs un tiešs kontroles paneļa izkārtojums intuitīvai un vienkāršai lietošanai. Automātiskā pavadījuma segments ar pilnīgu stilu bibliotēku, kas nosedz visus žanrus, ar akordu sekvenceri un pilnām rediģēšanas funkcijām. MIDI/MP3 atskaņošana un ierakstīšana. Limiters un 4 joslu parametriskais ekvalaizers. Bagāta, jaudīga 25W skaļruņu sistēma.

 

 

Īstu klavieru sajūta

Viss šajās digitālajās klavierēs ir konstruēts tā, lai sniegtu tev lielisku klavieru sajūtu. Augstas kvalitātes svērtā klavieru tipa tastatūra dod visreālāko sajūtu. Flīģelis, ierakstīts vairākos dinamikas līmeņos, izklausās autentisks un dabisks. Puspedāļa lietošana dažām skaņām piešķir smalkākas nianses. Tev radīsies sajūta, ka sēdi pie īstām klavierēm – neatkarīgi no tā vai spēlēsi maigas balādes vai spēcīgu, akordiem pilnu mūziku.

 

 

Vairāk nekā flīģelis

Lai pilnīgotu klavieru kolekciju, Korg pievienojuši labi zināmo flīģeli, izteiktu Honky-Tonk un plašu digitālo klavieru izlasi. Iekļauts arī reālistisks, vēsturisku priekšnesumu iedvesmots klavihords un to iespējams mainīt, izvēloties vienu no uzmanīgi veidotajiem periodiskajiem skaņojumiem. No sinkopētas mūzikas līdz R&B, klasiskajam rokam, modernajam džezam, agrīnās taustiņu mūzikas un jaunākajiem klavieru hitiem, iekļauts viss, lai gadsimtiem varētu spēlēt lielisku mūziku.

 

 

Klausies dabiskā veidā

Studijas kvalitātes efektu procesori uzlabo skaņu līdz profesionāla līmeņa studijas ierakstam. Neatkarīgi no tā vai klausies caur bagātīgi integrētiem skaļruņiem vai austiņām, vari būt drošs, ka iegūsi brīnišķīgu klausīšanās sajūtu!

 

 

Grupa, kas vienmēr ir gatava spēlēt

Reālistiskās skaņas ir viegli atrast un spēlēt un ielādēto pavadījumu Stilu daudzums jebkurā žanrā piedāvā plašu mūzikas daudzveidību, kurai spēlēt līdzi. Tās arī var ļoti vienkārši mainīt pēc tavas gaumes, var arī radīt jaunas.

Piecas pavadījuma daļas, kas seko dotajiem akordiem un tās variē no kompetentam džeza spēlētājam ļoti vienkāršām līdz ļoti bagātām harmonizācijām. Pavadījums izklausās ļoti dabisks un izteiksmīgs, sniedzot sajūtu, kāda rodas, spēlējot ar īstu grupu.

 

 

Spēlē un raksti dziesmas

Iespēja spēlēt dziesmas MID un MP3 formātos. Displejā var redzēt dziesmu tekstus un akordus un jebkuru MIDI dziesmas teku var konvertēt uz nolasāmu izpildījumu. Marķētāji dod iespēju pārslēgties atpakaļ uz pasāžu, lai to atkārtotu mācībām vai mēģinājumiem.

MIDI dziesmas ir iespējams ierakstīt, izmantojot pilnīgi aprīkoto sekvenceri vai arī ātri izmantojot stilus, lai ierakstītu dzīvo priekšnesumu. Visu, kas tiek spēlēts, var arī vienkārši ierakstīt un saglabāt kā MP3 failu atskaņošanai jebkurā vietā.

 

 

Kompakts un viegls, piešķir elegantu izskatu mājām

Havian 30 ir kompaktas un vieglas digitālās klavieres, kopā ar opcionālo statīvu un Damper pedāļa paliktni, un austiņām, Havian 30 izskatīsies labi jebkurās mājās.

Izmantojot iekļauto metronomu vai klavieru stilus, kas katru treniņu padara aizraujošu, Havian 30 var izmantot jebkura līmeņa spēlētājs.

 

 

Viegli izmantot gluži kā īstās klavieres

Pateicoties TouchView displejam un intuitīvajām kontrolēm, Havian 30 ir viegli vadīt. Viegli lietojamā, parocīgā tehnoloģija, kas ir galvenā instrumenta īpašība, padara rediģēšanu un programmēšanu tikpat vienkāršu kā pieskaršanos kādai lietai.

 

Mūzikas grāmata

Lai gūtu labumu no milzīgās Stilu un dziesmu kolekcijas, Havian 30 ir intuitīva dziesmu organizēšanas datubāze – SongBook. SongBook ir mūzikas datubāze, kas lietotājam ļauj ātri atrast dziesmu un priekšnesumu iestatījumus, balstoties uz nosaukumu, mākslinieku, žanru vai tempu.

SongBook ir iespējams rediģēt caur tavu PC, izmantojot rediģētājprogrammu, kas par brīvu lejuplādējama Korg mājaslapā. Lai datubāze būtu noderīga ārējam digitālās mūzikas nošu lasītajam, izmantojot trešo programmatūru, to iespējams sinhronizēt arī ar iPad un lielāko daļu moderno Android planšetu.

*Izmantošanai ar iPad nepieciešams „Camera Connection Kit”.

 

Atveries pasaulei un gatavojies nākotnei

USB ligzdas ļauj lietotājam savienoties ar jebkuru ārējo ierīci vai datoru, viedtālruni vai planšeti, nav vajadzības pēc īpaši veidota MIDI interfeisa. Standarta MID vai MP3 faila formātu izmantošana, apmainoties ar failiem, atver iespējām pilnu pasauli.

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

Boston pianoVOXGibson ScandinaviaYamahaIbanez
14
zīmolu