Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti
KORG KROME - 73 MŪZIKAS DARBSTACIJA

KORG KROME - 73 MŪZIKAS DARBSTACIJA

ID: 210620, Vendor kods: 100012380000
€ 1071.84 € 999.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Ir pieejams

Apraksts

Uz skatuves. Ceļā. Pašā augšā.

Piedāvājot pilna garuma piemērus katram taustiņam, ar nepārspējamu klavieru skaņu, šī jaunā klaviatūra redefinē jūsu priekšstatu par augstas klases instrumentu. Pārņemot vārdu no Grieķu valodas, kas nozīmē „krāsa”, Krome is jaunais standarts skaņas ekselencei mūziķu klaviatūrās, nodrošinot neierobežotu skaņu paleti, lai jūsu mūziku padarītu kreatīvāku. Iepazīstinām Krome Mūzikas Darbstaciju.

 

 

Produkta īpašības:

 

 • Korg darbstacija ir ideāla jebkuram klavieru spēlēšanas stilam
 • Kronos nodrošina pilna garuma, bezcilpu klavieres ar bungu skaņām, plus jaunu elektrisko klavieru dizainu, lai tā spīdētu uz skatuves
 • Elektriskās klavieres ar astoņu līmeņu ātrumu pārslēgšanu nesalīdzināmam ekspresijas spēkam
 • Skaidra, intuitīva kontrole ar Korg ekskluzīvo 7 collu krāsu TouchView™ ekrānu
 • Bungas piedāvā atsevišķi miksējamas tiešās un aptverošās skaņas, studijas līmeņa kvalitātē
 • Bungu celiņš atskaņo reālistiskus un iedvesmojošus grūvus ar vienu pogas spiedienu
 • Ekspertu radītas populārās skaņas, iekļaujot 640 programmas un 288 kombinācijas
 • Spēcīgi efekti ar 5 ievadēm, 2 kopējām un 1 totālu FX, plus celiņa/tembra EQ
 • Atšķirīgs alumīnija paneļa dizains
 • USB savienojums ar datoru, plus SD karte datu uzglabāšanai
 • Jūs varat izmantot Krome rediģētāju, lai rediģētu skaņas uz datora
 • Pieejami 61, 73 un 88 taustiņu modeļi

 

Papildus Korg labi pārbaudītajām darbstacijas funkcijām, Krome ir rūpīgi pievienojis izlasi ar top skaņām, kas pieejamas mūsdienu instrumentos, kā, piemēram, klavierēs, elektriskajās klavieriēs, kā arī vitālajos un dinamiskajos bungu komplektos, dodot jums labāko no pamatiem. Šīs plaši pielietojamās klavieru, elektrisko klavieru un bungu skaņas atdala Krome no jebkuras citas klaviatūras savā klasē. Ar skaņas kvalitāti un īpašībām, kas parasti atrodamas daudz dārgākos instrumentos, Krome iedvesmo ar pavisam jaunu standarta vērtību, un kļūst par unikālu un neaizvietojamu partneri reālās pasaules mūziķiem.

 

Klavieru skaņas ir kritiski svarīgas gandrīz visiem klaviatūru instrumentiem. Krome aizņemās iespaidīgo „German D Grand”, ko veidoja piekš Kronos. Kā papildinājums 88 pilna garuma, necilpotajiem stereo modeļu bagātīgajām skaņām, ir iekļauta arī slāpētāju rezonanse. Turklāt, PCM atmiņa, ko var izmantot tikai priekš „German D Grand”, nodrošina pat desmitiem reižu vairāk atmiņas, kā visa PCM atmiņa, ko izmantot tipiskā darbstacijā vai PCM sintezatorā. Ja vien orģinālā skaņa nav nevainojama, neviens no rediģēšanas perimetriem nevar izveidot patīkamu spēlēšanas pieredzi. Krome klavieres ir piemērs Korg vajadzībai katram mūziķim nodrošināt lieliskas skaņas, kas spēlētas uz lieliskiem instrumentiem. Šīs rezonantās, autentiskās un reālistiskās klavieres pārstāv milzīgu kvalitātes uzlabojumu savā klasē.

 

Elektriskās klavieres piedāvā ekspresīvu siltumu un reālismu

 

Daudziem klavieru spēlētājiem elektrisko klavieru skaņa ir tik pat kritiska, cik akustisko klavieru skaņa. Krome funkcijās ir trīs veidu elektriskās klavieres. Astoņi ātruma līmeņi ir izmantoti, lai nodrošinātu uzticamu atbalstu spēlētāja ekspresijai. Ir pieejams bagātīgs PCM atmiņas daudzums, jo tikai viena no šīm elektriskajām klavierēm satur vairāk modeļu datus, kā visas skaņas atmiņa tipiskā PCM sintezatorā. Kā papildinājums, antīkie pastiprinātāji, kabineti un klasiskie efekti, kas ir tik svarīgi šīm skaņām, ir reāli pārveidoti, nodrošinot, ka viss, sākot ar pirmo pieskārienu, līdz pašām beigām, būs pilnīgi baudāms.

 

Studijas kvalitātes bungu skaņas

 

Iebūvētie bungu komplekti spēlē ļoti svarīgu lomu dziesmu veidošanai jebkurā mūzikas darbstacijā. Krome satur to pašu „Jazz Ambience Drums”, ko var atrast arī Korg Kronos. Izmantojot lielās ietilpības PCM atmiņu, šīs skaņas tiek noķertas ļoti augstā reālisma un reakcijas līmenī. Pielāgojot miksa līdzsvaru starp tiešo skaņu (mikrofons novietots tuvu galvai vai cimbālei) un aptverošo skaņu (ierakstīta no attāla mikrofona, lai notvertu telpas rezonansi), ļauj jums izveidot bagātīgu bungu skaņu, kam ir tieši tas līdzsvars un raksturs, kas jums nepieciešams.

 

Skaņu krāsainā palete

 

Kā papildinājums klavierēm, elektriskajām klavierēm un bungām, Krome ir liels daudzums skaņu, lai nosegtu dažāda veida žanrus, kuriem ir liels daudzums vajadzību. Stimulējiet savu radošumu, izvēloties kādu no 640 programmām vai 288 kombinācijām. Katru skaņu rūpīgi izveidoja profesionāli mūziķi profesionālā studijā, lai nodrošinātu ārkārtīgi reālu izmantojumu. Plus, jūs varat tvīkot, rediģēt, izveidot un saglabāt paši savas skaņas.

 

Viens vienas pogas spiediens ieslēdz bungu Celiņa režīmu, nodrošinot reālus grūvus ko spēlē profesionāļi, izmantojot Krome studijas kvalitātes bungu skaņas. Spēlējiet līdzi vai ievietojiet tos savā mūzikas garadarbā. Kā papildinājums vairāk kā 600 modeļu piemēriem, kas ir mantoti no Kronos ir ļoti daudz vietas, lai saglabātu lietotāja modeļus. Bungu modeļus var izveidot un izmantot ar sekvenceri, kā arī tas nodrošina ritmu, kamēr jūs spēlējiet. Tos var izmantot arī dzīvajos priekšnesumos.

 

Dubultie polifoniskie arpedžatori

 

Kombinācijas režīmā vai Sekvencera režīmā, divi arpedžatori var darboties vienlaicīgi. Kā papildinājums standarta arpedžo modeļiem, šie arpedžatori var veidot ģitāru vai basģitāru rifus, bungu modeļus, vai tos var izveidot ceļot dažādus skaņu blokus, lai izveidotu padus, sintezatoru skaņas un skaņu efektus. Jūs varat arī rediģēt jebkuru modeli, lai izveidotu jūsu pašu oriģinālās skaņas.

 

Krome ir pilns komplekts ar īpašībām, ko jūs gaidiet no Korg darbstacijas, sākot jau ar 16 celiņu sekvenceri. Bet ir vēl daudz daudz veirāk! Krome nāk ar bagātīku rīku komplektu, lai dotu grūdienu jūsu kreativitātei. Tam ir arī ērta Auto Song Setup funkcija; ja jums ir kāda jauna ideja, kamēr spēlējiet programmu vai kombināciju, vienkārši nospiežiet REC slēdzi, lai sāktu ierakstīt nekavējoties. Katra Template dziesma pielāgo populārās skaņas sekvenceru celiņiem caur pirms tam nostādītiem efektiem, lai savienotu specifisku muzikālo žanru. Veiciet zibenīgus sagatavošanas darbus izmantojot korg Cue list, un veidojiet tūlītējas pieejas modeļus, izmantojot RPPR funkciju. Ejiet atpakaļ un jūs varat veikt izmaiņas, izmantojot ērto klavieru rediģēšanu.

 

Lieliski efekti

 

Ļoti svarīgā efektu sekcija nodrošina līdz pat pieciem ieejas efektiem, diviem kopējiem efektiem un vienu totālo efektu. Kā papildinājums lieliskiem piedziedājumiem, frāzēm, atlikšanām un reverbiem, 193 efektu tipi iekļauj dinamiskos procesēšanas efektus, kā kompresori un limiteri, kā arī pastiprinājuma modelēšnu un skaļruņa simulāciju efektus , izmantojot Korg patentēto „REMS” modelēšanas tehnoloģiju.

Krome 61 un 73 modeļi ir vidēja smaguma ar dabiskā pieskāriena klaviatūru. Uz tā var spēlēt visa stila klavieres, dinamiskās ērģeles un par pirotehniskos sintezatoru solo. Krom 88 ir aprīkots ar Korg NH (Natural Weighted Hammer Action) klaviatūru, nodrošinot, ka katra jūsu dinamiskā spēlējuma nianse ir ekspresīvi attēlota.

 

Atšķirīgs dizains

 

Dramatiski tumšā krāsa nodrošina Krome ar eleganti izliektu profilu. Virsmas kontroles panelis ir veidots, izmantojot divus alumīnija paneļus atšķirīgos dizainos. rezultāts ir atšķirīgs izskats, kas izceļ aparātu pat uz tumšas skatuves. gan skaņā, gan izskatā, Krome atstās kārtīgu iespaidu uz skatītājiem.

 

Intuitīvs TouchView interfeiss

 

Krome lielais 800 x 480 pikseļu TouchView ekrāns var uzrādīt vairākus parametrus vienlaicīgi, nodrošinot teicamu redzamību. Vienkārši pieskarieties ekrānam, lai mainītu skaņas vai rediģētu parametrus. Ir iespējama rediģēšana velkot ar pirkstu pa ekrānu, ļaujot jums izmantot ekrāna slaiderus un slēdžus. Vairākas funkcijas izmanto TouchView interfeisu, piemēram, stoppulksteni, kas ir ērts, lai sekotu līdzi dzīvajiem priekšnesumiem, kā arī kalkulatora pads, kas ir ērts, lai ievadītu cipariskas vērtības.

 

USB un SD uzglabāšana

 

Jūs varat savienot Krome ar savu datoru caur USB vadu, lai viegli pārvietotu MIDI datus. Jus varat izmantot arī SD karti, lai pārvaldītu Krome datu failus.

 

Krome Rediģētājs un Krome pluginu Rediģētājs ļauj jums rediģēt Krome no jūsu datora, kamēr skatieties lielu daudzumu parametrus vienlaicīgi, vai arī izmantojiet Krome savā DAW, itkā tas būtu programmatūras sintezators.

 

SPECIFIKĀCIJA


Klaviatūra

 

             Krome 61: Natural Touch klaviatūra

                          *ātruma jutīga, nav pēcpieskāriena

                          *Standarta C2-C7 (apmaināmi diapazoni [C1...C6]-[C3...C8])

             Krome 73: Natural Touch klaviatūra

                          * ātruma jutīga, nav pēcpieskāriena

                          * Standarta C1-C7 (apmaināmi diapazoni [C0...C6]-[C2...C8])

Krome 88: NH klaviatūra (Natural Weighted Hammer Action] klaviatūra

             * ātruma jutīga, nav pēcpieskāriena

             * Standarta A0-C8 (apmaināmi diapazoni [A-1...C7]-[A1...C9]

              *The NH klaviatūra veido akustisko klavieru skaņu ar smagāku sajūtu un zemu reģistru, vieglāku sajūtu augšējā reģistrā.

Sistēma

 

              EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded)

 

Skaņa

 

Maksimāla polifonija :

 

              120 balsis (120 oscilatori) / Viens režīms

              60 balsis (120 oscilatori) / Dubults režīms

              Vienlaicīgā balss polifonija Var mainīties atkarīgi no oscilatora uzstādījumiem.

 

PCM Atmiņa:

 

              3.8 GB, 48kHz/16-bit lineārais vienādojums

              1,077 vairāku modeļu (iekļaujot 7 Stereo modeļus)

              1,609 bungu modeļi (iekļaujot 116 Stereo modeļus)

Programma:

 

Oscilators

              OSC1 (viens); OSC1 + 2 (dubults): stereo modeļi ir atbalstīti

              8 ātruma zonas uz oscilatoru ar pārslēgšanu, krossfeidiem un leijeriem

Filtri

              Četru veidu filtru vēršana (vienkārša, sērijveida, paralēlā, 24 dB)

              Divi cairāku veidu filtri uz oscilatoru (high pass, band pass, band reject)

Draiveri

              Uz balsi nelineārs draiveris

EQ

              Trīs grupu ar maināmu vidu

Modulācija

              Katram oscilatoram: divi apvalku ģeneratori (filtra & pastiprinātāja)

              Divi LFO

              Divi celiņu atslēgu ģeneratori (filtra & pastiprinātāja)

              Divi AMS mikseri

              Dziļuma EG

              Kopējs LFO

              divi kopēji celiņu atslēgu ģeneratori

Kombinācija:

 

Tembri: 16 maksimums, katrs ar sadalīšanas/kārtu/ātruma pārslēgšanu ar krossfeidingu, plus regulācija caur ToneAdjust funkciju

MIDI kontroliera funkcionēšana: Pielāgojams MIDI kanāls

Kopējās klaviatūras funkcionalitāte

Ir pieejama, lai kontrolētu ārējās MIDI ierīces

 

Bungu komplekts:

 

Stereo un mono bungu modeļi

8 ātruma zonas slēdži

 

Skaņas:

 

Programmas: 640 iestatīti, 768 kopā

Kombinācija: 288 iestatīti, 512 iestatīti

Bungu komplekti: 32 iestatīti, 48 iestatīti

 

Kombināciju/ programmu/ bungu komplektu skaits:

 

               Lietotājs: 512 kombinācija (288 iestatītas)

Lietotājs: 768 preogrammas (640 iestatītas)

Lietotājs: 48 Bungu komplekti (32 iestatītas)

               Modeļi: 256 GM2 Programmas + 9 GM2 Bungu programmas

                                                  

Efekti

 

Ievadītie efekti:

              5 ievadīti efekti (stereo ieeja/izeja)

              2 kopējie efekti (stereo ieeja/izeja)

              1 totāli efekti (stereo ieeja/izeja )

Tembra / celiņa EQ:

              3-grupu EQ uz tembru/celiņu

Efektu tipi:

 193

Modulācija:

              Dinamiska modulācija, 2 kopēji LFO

Iepreikš noteikti efekti:

              32 efekti

 

Polifoniskais arpedžators

Programmas režīms:

 Viens polifonaiskais arpedžators

Kombinācijas, sekvencera režīms:

 Dubults polifoniskais arpedžators

Modeļu skaits:

 900 iestatīti, 1028 kopējās lokācijas

 5 iestatīti arpedžo modeļi

Bungu celiņš

 637 iestatīti, 1000 kopējās lokācijas

 Konfigurējams Trigger režīms/Sinhronizācija/Zona

Sekvenceris

Celiņi:

              16 MIDI celiņi + 1 kopējais celiņš

Dziesmu skaits:

              128 dziesmas

Izšķirtspēja:

              1/480 PPQ

Temps:

              40.00- 300.00 (1/100 BPM izšķirtspēja)

Maksimālā atmiņa:

              210,000 MIDI notikumi

Veidnes dziesmas:

              16 iestatītas / 16 lietotāja veidņu dziesmas

Rindas funkcija:

              20 saraksts

 99 soļi

Modeļi:

              605 modeļi / 100 lietotāja modeļi

RPPR (Realtime Pattern Play and Recording):

              1 modeļu sets uz dziesmu

Formāts:

               KORG (KROME) formāts, SMF formāts 0 un 1

Media

               Ielādēt, saglabāt, pakalpojumi, datu filtru funkcionalitāte (Saglabāt un ielādēt MIDI System Exclusive Data)

 

Kontrolieri

*Džojstiks, SW [1], SW [2]

*Reālā laika kontrole

               [SELECT] slēdzis:

               REALTIME CONTROL (TONE, USER), ARP

               4 slēdži;

               REALTIME CONTROL: Reālā laika modulācija, Arpedžo kontrole

*Bungu celiņš

               [DRUM TRACK] slēdzis On/Off

*Arpedžators

               [ARP] slēdzis On/Off

 

Lietotāja interfeiss

Ekrāns:

               TouchView grafiksais lietotāja interfeiss

               7-collu krāsu TFT LCD, 800 x 480 pikseļi

               Virspuses LCD gaišuma kontrole

Režīma slēdzis:

               [COMBI], [PROG], [SEQ], [GLOBAL], [MEDIA] slēdži

VALUE kontrolieris:

               [VALUE] izsaucējs, [INC], [DEC] slēdzis, 10 taustiņu bloks ([0] - [9], [-], [.], [ENTER], [COMPARE])

BANK slēdzis:

               [A], [B], [C], [D], [E], [F] slēdzis (kombinācijas režīmā [A], [B], [C], [D] slēdži ir pieejami)

SEQUENCER slēdzis:

               [PAUSE], [REW], [FF], [LOCATE], [REC], [START / STOP]

TEMPO:

               [TEMPO] knob, [TAP] switch

Citi:

               [PAGE] slēdzis, [WRITE] slēdzis, [EXIT] slēdzis, [VOLUME] slēdzis, kontrasta slēdzis

 

Izejas

AUDIO IZEJA (L / MONO, R):

               6.3mm (Mono) Phone džeks, nelīdzsvarots

  Izejas pretestība: 1100Omi, 550Omi ar Mono izeju

  Maksimālais līmenis: +16.0 [dBu] ielādējamā pretestība vairāk kā 100 omi

Austiņu izejas:

               3.5mmStereo phone jaustiņu džeksack

  Izejas pretestība: 33Ohm

               Maksimālais līmenis:  60 + 60mW ar 33Ohm ielādi"

Kontoles ieeja:

               DAMPER pedālis

               Pielāgojams slēdzis

Pielāgojams pedālis

MIDI

               ieeja/izeja

USB

               USB-MIDI interfeiss (B tips) x 1

SD Card Slkartes slotsot

               Maksimāli: 2 GB / SD atmiņas karte

 Maksimāli: 32 GB/ SDHC atmiņas karte

  Piezīme: SDXC atmiņas kartes neatbalsta.

Jauda

               Jaudas atbalsts (DC12V 3.5A), POWER slēdzis

Izmēri

KROME-61 = 1,027 × 313 × 93 mm

KROME-73 = 1,191 × 313 × 93 mm

KROME-88 = 1,448 × 383 × 131 mm

Svars==

KROME-61 =  7.2 kg

KROME-73 = 8.2 kg

KROME-88 = 14.7 kg

Patēriņš

  13 W

Aksesuāri

               AC adapteris

Ātras uzsākšanas ceļvedis

Aksesuāru disks (Darbības ceļvedis PDF, Parametru ceļvedis PDF, video instrukcija)

Iespējas

XVP-10: Ekspresijas/Skaļuma pedālis

EXP-2Kājas kontrolieris

DS-1H: Klusinātāja pedālis

PS-1, PS-3: Pedāļa slēdzis

 

PC sistēmas pieprasījums no Krome Rediģētāja/Plug-Ina Rediģētājs

Windows

Operētājsistema:

   Windows Vista SP2 un jaunāka (32- un 64-bit, visi izdevumi),

   Windows 7 (visi izdevumi, iekļaujot 64-bit)

Dators:

                USB ports pieprasīts

Macintosh

Operētājsistema:

                Mac OS X 10.4.11 vai jaunāks

Computer:

                USB ports pieprasīts

Windows

CPU:

                 Intel Pentium 4/ vairāk kā 1 gHz, jaunāks Core Duo.

Atmiņa:

                 Vairāk kā 512MB (iesakām 1 GB )

Ekrāns:

                 1,024x768, vismaz 16-bit krāsas

Citi:

                 Dators ar USB portu, Windows 7, Windows XP, vai Windows Vista

 

Macintosh

CPU:

                 Intel Mac

   Jaunākais Core Duo ieteikts

Atmiņa:

                 Vairāk kā 512MB (Iesaka vismaz 1 GB)

Ekrāns:

                 1,024x768, vai vismaz 32,000 krāsas

Citi:

                 Apple Macintosh dators ar USB portu, darbojas ar Mac OS X.

 

*Krome Plug-In Editor atbalsta VST/RTAS Windows, VST/ Audio Unit/RTAS Macintosh.

*Tikai vienu Krome Editor vai Krome Plug-In Editor var izmantot vienlaicīgi.

*Visi citu produktu un kompānijas nosaukumi ir firmaz zīmes vai reģistrētas firmas zīmes to īpašniekiems.

*Specifikācija un izskats var mainīties bez ziņošanas

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

Boston pianoYamahaAmpegAkaiEssex
18
zīmolu