Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti
Steinway & Sons K-132 pianīns (high polish white)

Steinway & Sons K-132 pianīns (high polish white)

ID: 3002930, Vendor kods: K-132 CHP
Cena: jautājiet pārdevējam

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Vairāk kā pusotru gadsimtu pasaulē pieredzējušākie pianisti dod priekšroku izpaust savu muzikālo ģēniju uz Steinway & Sons klavierēm. Šajā pianistu sarakstā ietilpst klasiskā džeza un populārās mūzikas milži; vīrieši un sievietes, kuri likuši pamatus pasaules muzikālajam mantojumam. Šodien, vairāk nekā 98 procenti no pasaulē aktīvi koncertējošajiem pianistiem izvēlas spēlēt uz Steinway klavierēm. Tomēr prieks, kāds rodas spēlējot un turot Steinway klavieres savā īpašumā, nav tikai virtuozu ekskluzīvais lauciņš. Drīzāk, tas ir atvērts visiem, kuri mīl mūziku, lielisku meistarību un noturīgu kvalitāti.

Tas, kas atšķir Steinway klavieres no citām, ir pavisam vienkārši: Steinway ražo pasaulē labākā klavieres. Steinway nekad nav ienācis prātā apšaubīt šo klavieru kvalitāti. Ja dažas citas kompānijas masu ražošanas nolūkos izmanto sintētiskas sastāvdaļas, lai ražošana noritētu ātrāk un lētāk, Steinway jaunas tehnoloģijas un materiālus ievieš tikai tad, ja tas klavierēm nodrošinās uzlabojumus. Steinway cieši turas pie šiem principiem viena iemesla dēļ  iztraucē kvalitātes līdzzsvaru, un tu riskēsi ar skaņu, pieskārienu un visu instrumenta integritāti.

Atšķirībā no citiem ražotājiem, kas nodarbojas ar pianīnu masu ražošanu, Steinway & Sons pianīni tiek veidoti tajā pašā rūpnīcā, kur flīģeļi, izmantojot tās pašas tehnikas, stāvokļa procedūras un meistarus. Rezultāts ir pasaulē labākie pianīni, kas godam nes Steinway & Sons vārdu. Steinway & Sons pianīniem ir vairāk nekā 125 patentētas iezīmes un darbības, ieskaitot patentēto Diaphragmatic rezonatoru, Accelerated Action un Hexagrip virbeļu bloku.

 

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

Boston pianoSteinway & SonsJohannusAkaiEssex
16
zīmolu