Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti
Steinway & Sons S-155 Flīģelis (Melns)

Steinway & Sons S-155 Flīģelis (Melns)

ID: 3002888, Vendor kods: S-155 EHP
€ 82203.11

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

155 cm garš, šis "Baby" flīģelis pirmo reizi parādījās 30. gados un tam piemita spēcīgs un bagātīgs tonis, kāds mēdz būt daudz lielākām klavierēm. Pietiekami mazas, lai ietilptu gandrīz jebkurā istabā, šīs klavieres tiek veidotas, izmantojot tos pašus materiālus un tehnikas, kas tiek pielietotas Steinway flīģeļu ražošanā.

 

Tehniskās detaļas un iezīmes

Vairāk kā pusotru gadsimtu pasaulē pieredzējušākie pianisti dod priekšroku izpaust savu muzikālo ģēniju uz Steinway & Sons klavierēm. Šajā pianistu sarakstā ietilpst klasiskā džeza un populārās mūzikas milži; vīrieši un sievietes, kuri likuši pamatus pasaules muzikālajam mantojumam. Šodien, vairāk nekā 98 procenti no pasaulē aktīvi koncertējošajiem pianistiem izvēlas spēlēt uz Steinway klavierēm. Tomēr prieks, kāds rodas spēlējot un turot Steinway klavieres savā īpašumā, nav tikai virtuozu ekskluzīvais lauciņš. Drīzāk, tas ir atvērts visiem, kuri mīl mūziku, lielisku meistarību un noturīgu kvalitāti.

 

 

Specifikācijas

 

DIMENSIONS:

  • Width:146,5 cm
  • Weight:267 kg
  • Length:155 cm

 

 

 

 

 

 

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

EssexVOXGibson ScandinaviaAlto ProfessionalSteinway & Sons
14
zīmolu