Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti
Essex EGP-155C flīģelis (lakots sarkankoks)

Essex EGP-155C flīģelis (lakots sarkankoks)

ID: 3002954, Vendor kods: EGP-155 C MHP
€ 17823.30 € 16040.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Mazākais, bet ne klusākais Essex flīģelis – EGP-155C. Pateicoties Steinway konstrukcijai, šī instrumenta potenciāls ir palielināts līdz maksimumam.

 

Īpašības un priekšrocības

Unikāli pianīni un flīģeļi no Steinway & Sons dažādos stilos un finieru klāstā par saprātīgu cenu, kurus dizainējuši un ieviesuši Steinway & Sons, sadarbojoties ar ievērojamo mēbeļu dizaineri Viljamu Feiberu. Ar eleganto dizainu un apdaru klāstu, šie instrumenti tavām mājām piešķirs skaistumu un eleganci.

Visi Essex instrumenti kombinē jaunākās dizaina īpašības un produkcijas prasības no Steinway & Sons izpētes un ražošanas komandām. Pateicoties augstas kvalitātes materiālu apstrādei kopā ar satriecošām ražošanas tehnikām un uzmanīgi izvēlētām mehāniskās produkcijas metodēm, Steinway & Sons dizainētie Essex instrumenti nodrošina neierobežotu muzikālo prieku un bezprecedenta vērtību.
Essex pianīns vai flīģelis ir lieliska vērtība, kas nāk komplektā ar Steinway apmācītu tehniķu profesionālo atbalstu. Vari uzticēties šim ieguldījumam bez raizēm, jo ai tā stāvs Steinway vārds. Tāpēc Steinway apsola: ikvienam, kurš iemainīs Essex instrumentu pret jaunu Steinway flīģeli 10 gadu laikā, tiks atmaksāta pilna pirkuma cena.

Ar Steinway & Sons dizainēto īpašās formas ietvaru, Essex flīģeļi ir daudz platāki nekā citi tāda paša garuma instrumenti, īpaši pateicoties to liekumam. Tas ļauj izmantot lielāku rezonatoru, kas rada daudz pilnīgāku skaņu. Rezonators (Steinway dizains) beigu galā ir sašaurināts un spēj daudz brīvāk vibrēt, tādējādi radot daudz skanīgāku toni. Mehānismā nav nevienas plastmasas detaļas, tas ir pilnībā izgatavots no koka. Tas sniedz nepieciešamo stabilitāti, ātru atkārtošanas tempu un jūtīgu atbildi, pateicoties īpašai sviru ģeometrijai. Iekļautas arī citas Steinway īpašības un dizaini, ieskaitot izgriezumus un savienojumus, virbeļu bloku, skaņošanas tapiņas, stīgas un čuguna plāksni. Īsāk sakot, Essex klavieres sniedz izcilu vērtību, kas ir gandrīz bezprecedenta.

 

 

Specifikācijas

Rim/Backframe
Outer and inner rims are laminated Chinese Walnut. Wide tail design (similar to Boston). 22 mm outer rim width, 38 mm inner rim width.

Braces/Posts
Steinway-like radial bracing. 3 braces.

Pinblock
Laminated multi-directional Maple. Thickness: 36 mm.
Soundboard Solid Spruce. Linear taper. Vibrating area: 1.07 m2 (1,657 in2)

Ribs
Ribs notched into inner rim (no floating ribs). Ribs made of spruce and staggered/graduated. Number of ribs: 11

Bridges
Vertically laminated maple base with solid maple cap.

Scale
Designed by Steinway. 17,661 kg (38,854 lb) tension.

Plate
Cast iron, painted with Steinway Gold.

Tuning Pins
Carbon steel nickel coating.

Duplex Scales
Front and rear duplexes Designed by Steinway.

Strings
Roslau wire. Number of sizes of treble strings: 14. Lowest tenor note: 27. Number 1 speaking length: 112 cm (44.0")

Hammers
Designed by Steinway. Weight of topfelt: 7 kg (15 lb).

Action
Designed by Steinway. Angled whippen heel. All wood (no plastic) for all moving parts. Extruded aluminum action rails with Steinway rosette shape

Keys
Steinway design. Spruce.

Keybed
Spruce

Pedals
Brass. Full Sostenuto.

Features
Slow-fall Fallboard. Fold-down Fallboard Lip available on most grand models. Bench: Matching veneer-topped bench for bubinga pianos; matching cushioned bench for all other finish pianos.

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

VOXBoseAmpegAlto ProfessionalJohannus
15
zīmolu