Pro Tools Standarta Versija ar Aktivizācijas Karti (1 Gadam)

ID: 213394, Vendor kods: 9900-65599-00
€ 581.01 € 499.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Pro Tools no jauna definēja mūziku, filmu un TV industriju, nodrošinot visu, kas tev nepieciešams, lai sacerētu, ierakstītu, rediģētu un miksētu mūziku un audio. Radi bez robežām savas kreativitātes ātrumā, lai varētu apstrādāt vissarežģītākās sesijas un radīt vislabāk skanošos miksus, kādi vien iespējami.

Un tagad Pro Tools 12 uzstāda jaunu standartu Avid Cloud Sadarbībai, gaidāmajam Avid Marketplace un fleksiblām licensēšanas opcijām, tādējādi tu vari piekļūt industrija standarta vairākas veidos nekā parasti.  Radi ar zemas maksas abonēšanu. Vai arī iegādājies Pro Tools | First - bezmaksas Pro Tools versiju. Izvēle ir tavās rokās.

 

 

 

 

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Zīmoli

NovationVOXEpiphone TAYLORTama
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!