Mackie HR824mk2 studijas monitors

ID: 205523, Vendor kods: 2034159-01
€ 963.00 € 577.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

90.gados Mackie HR sērijas studijas monitori bija revolucionārs sasniegums. Pateicoties neticamai skaņas kvalitātei un izdevīgai cenai, tie ātri ieguva plašu un uzticamu lietotāju pulku un kļuva par industrijas standartu. Mūsdienu ierakstu studijas pieprasa tādus monitorus, kuri spēj reproducēt skaņu tikpat precīzi, cik tā ierakstīta. Tās pašas, HR sērijas monitoros pielietotās, inovācijas palīdzējušas radīt jaunu ierakstu studiju standartu – HRmk2.

 

 

Īpašības un funkcijas

 

Zero-Edge Baffle™

 

ZERO-EDGE BAFFLE™

Viendaļīgais alumīnija Zero Edge Baffle ir ar precīzi izstrādātu izliekumu, kas samazina difrakciju, lai audio skanētu kristāldzidri un efektīvi kontrolē skaņu viļņus, tādējādi iespējams iegūt detalizētus zemos, artikulētus vidējā diapazona un spīdošus augšējos toņus.

 

Precision Amplification

 

JAUDA - PRECĪZS PASTIPRINĀJUMS

Katrs HRmk2 sērijas monitora draiveris satur atsevišķus virsmas pastiprinātājus. HRmk2 ir iebūvēta arī aizsardzības shēma, kas aizsargā ieejas līmeņus no defektiem.

 

Cabinet Design

 

KOKS - KABINETA DIZAINS

HRmk2 monitoriem ir koka kabinets ar īpaši veidotu iekšējo stiprinājumu, kas palielina tā spēku un izturību. Lai slāpētu stāvviļņus, kabinetā ievietots adiabātisks materiāls.

 

Unparalleled Quality

 

MEISTARĪBA - NESALĪDZINĀMA KVALITĀTE

HRmk2 skan tieši tā, kā Mackie eksperti to bija ieplānojuši. Katrs Mackie monitors ražošanas laikā iziet izturības  un pirmsskrīninga testu, tad tas tiek kalibrēts un noskaņots.

 

Power and Overload LED

 

INDIKATORS - JAUDAS UN PĀRSLODZES LED

Mackie parūpējušies, lai LED jaudas indikatora spilgtums ir ideāli pielāgots jebkuriem apstākļiem. Gaisma spīd tieši tik spilgti, lai to pamanītu apgaismotā istabā, savukārt tumšā telpā tā, lai neapžilbinātu un nenovērstu uzmanību.

 

Rotatable Logo

 

ROTĒJOŠS LOGO

HRmk2 monitorus iespējams pagriezt gan vertikāli, gan horizontāli, tāpēc arī Mackie logo iespējams pagriezt vajadzīgajā virzienā.

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Mackie HR824mk2 studijas monitors

€ 963.00 € 577.00

Zīmoli

Boston pianoBoseVOXGibson Novation
32
zīmolu