Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

ALTO TRUESONIC TS115A AKTĪVĀ SKAŅU SISTĒMA

ID: 212588, Vendor kods: TS115AX220
€ 250.00 € 229.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

AKTĪVAIS 800 w DIVVIRZIENU 15" SKaļrunis

 • 800 W D klases jauda
 • 15” zemas frekvences devējs, 1” neodīma skaņas nesējs
 • Divas Mic/Line kombinētas ievades ar dalītu skaņas kontroli
 • XLR izeja, lai savienotu skaļruņus
 • Viegls, trapecveida korpuss ar rokturiem
 • Iespēja lietot kā ierasto statenisko skaļruni, gan arī kā grīdas monitoru
 • Statīvs un kāja- montējami vai iekarami
 • Signāla ierobežojuma slēdzis ar sarkanu LED gaismu
 • „Ground Lift” slēdzis tīrākai skaņai
 • „Contour” slēdzis pastiprinātai ekvalaizera kontrolei
 • Precīzs auditorijas pārklājums
 • Izstrādāts un radīts ASV

 

Universāls korpusa dizains


Visi Truesonic 2 virzienu skaļruņu korpusi radīti, lai tie būtu universāli un ilgi kalpotu. Tiem ir izturīgs, viegla polipropilēna ietvars, kas uzstādāms uz statīva brīvdienu koncertiem, kā arī iekarams pastāvīgam uzstādījumam. Vēl vairāk- tām ir trapecveida forma, kas lieliski samazina iekšējā viļņa rezonansi korpusā, nodrošinot precīzāku un pilnīgāku skaņas atskaņojumu.Truesonic TS115A ir perfekts risinājums mūziķiem un dīdžejiem, darbībai tādās telpās kā halles, tirdzniecības centri, skolas, lūgšanu zāles un līdzīgās vietās.

 

Pilnīga caurspīdība

 

Truesonic sērija tika izstrādāta no pamata līdz galam kā visatklātākā skaļruņu sistēma, ko iespējams iegādāties. Veiktas stingras pārbaudes un pavadītas tūkstošiem stundas klausoties, lai gūtu pārliecību, ka tas, kas iekļūst Truesonic skaļrunī ir tieši tas pats kas no tā iznāk. Viss, ko redzat (un dažas lietas arī neredzat)- no iekšējā signāla ceļa un sastāvdaļām, kas izmantotas korpusam un rūpīgi izstrādātai viļņu vadībai- ticis radīts, lai kalpotu precīzas, tīras skaņas radīšanai.

 

Īpaši efektīvi skaņas nesēji

 

Truesonic TS115A skaņas nesēji ir radīti pārliecinoties ka praktiski nenotiek lieks enerģijas patēriņš. Tas panākts ar lielāku enerģijas padevi caur pastiprinātāju, kas tiešām darbojas, lai radītu skaņu, nevis karstumu, tādējādi nodrošinot skaļrunim labāku reālas skaņas efektu, salīdzinājumā ar līdzīgu specifikāciju skaļruņiem.

Truesonic TS115A ir 15" LF nesējs (2" balss spole) un 2" HF nesējs (Neodīma nesējs).

 

„... tā trīs rokturi ( augšmalā un katrā pusē) ļauj vegli manevrēt un stūru stiprinājumi augšējā un apaksājā malā, ļauj tās viegli un stabili savietot vienu uz otras” - Keyboard Mag

 

Moderns pastiprinātāja dizains

 

Katrs Truesonic skaļrunis ir aprīkots ar D klases skaņas pastiprinātāju, kas integrēts korpusā.

D klases pastiprinātāji patiesībā ir vieglāki par A un AB klases pastiprinātājiem, tomēr nodrošina visu nepieciešamo jaudu, lai jūsu izpildījums būtu iespaidīgs. Truesonic TS115A sniedz 800 W jaudu un ir iespēja kombinētai ievadei (XLR/TRS) ar ievada līmeņa kontroli. D klases pastiprinātājiem ir augsta efektivitāte un darbojas nevainojamāk kā citi, līdz ar to pastiprinātājs netiek tik ļoti noslogots lai nodrošinātu vēlamo rezultātu.

 

Pakariet tos

 

Optimāls skaļŗuņu novietojums var būt īsts izaicinājums, īpaši ja jūsu skaļruņi nav piemēroti līdzņemšaai jebkurā vietā. Ja jums npieciešams skaļruņus piekārt, uzstādīt ar statīvu vai arī lietot kā grīdas monitoru,
Truesonic skaļruņi ir tam gatavi. Visiem Truesonic skaļruņiem pamatnē ir standarta 36mm atvere piestiprināšanai. Arī tad, ja nepieciešams tos piekārt, tā nav problēma. 10" Truesonic modeļi jau no rūpnīcas ir ar četriem M10 takelāžas punktiem, 12" modeļi ar pieciem. 15" modeī standartā ir ar sešiem M10 takelāžas punktiem. Visi šie faktori padara Truesonic par jebkuram pasākumam derīgu skaļruni. Lietojiet tos kur vien nepieciešams.

 

„... vairāk kā nepieciešams, lai kalpotu kā galvenā skaņu sistēma... Altos piedāvā tik daudz, lai justos labi” Tony Orant, Keyboard Mag

 

Tieši tas, kas jums nepieciešams.

 

Vai jūs uzstājaties kafijas bārā, kāzās, lūgšanu namā vai citā vidēja lieluma pasākumā, Truesonic TS115A ir labākā izvēle. Piemēram- Truesonic skaļruņus ir viegli nogādāt uz pasākuma vietu, pateicoties to rokturiem un viegla svara dizainam. Nonākot pasākuma vietā jums nav jābūt dzīvās skaņas opertoram, lai saprastu kā sabalansēt skaļruņus, pateicoties iebūvētajam Contour EQ slēdzim, kas palīdzēs situācijās, kad nepieciešama ekvalaizera alternatīva ierakstītas mūzikas atskaņošanai. Kad jūs visu savienojat, Truesonic's divkāršā XLR/kombinētā ievade atvieglo skaļruņu uzstādīšanu un neatkarīga skaņas līmeņa kontrole katram skaļrunim ļauj ērti pārslēgties sekunžu laikā.

Uz skatuves nekad nevarat būt pārlieku drošs. Mēs zinām, ka mēdz atgadīties lietas, ko jūs pat nespējat iepriekš paredzēt. Tā var būt lidojoša bungu vālīte, krītošs mikrofons vai vēl ļaunāk. Katrs Truesonic skaļrunis ir aprīkots ar režģi no augšas līdz apakšai, kas pasargā ne tikai jūsu zemās frekvences skaņas nesēju, bet arī augstās frekvences skaņas nesēju.

 

Izmantojot Truesonic skaļruņus, jūs iegūstat papildus pārliecību, ka lai kas ari gadītos jūsu skaņu sistēmai, mēs to burtiski esam pārklājuši.

 

Pielietojamība

 

 • Vidējām/ lielām skaņu iekārtām publiskai atskaņošanai
 • Zālēs, auditorijās, amfiteātros
 • Bāros, restorānos, klubos
 • Skolās, sporta centros un deju studijās
 • Lūgšanu namos
 • Ar pārvietojamām DJ sistēmām
 • Īpašos pasākumos, prezentācijās un kāzās

 

Tehniskā InformācIja

 

Zemās frekvences devējs: 15” Woofer, with 2” voice coil
Augstaš frekvences devējs: Neodymium compression driver, 1” exit with 1” voice coil

Jaudas pastiprinājums: 800 Watts peak (670 W LF + 130 W HF), 400 Watts continuous (335 W LF + 65 W HF))
Frekvenču diapazons: (-10 dB): 42 Hz -20 kHz

Frekvenču atdeve: (±3 dB): 53 Hz -19 kHz
Maksimālais skaņas spiediena līmenis (SPL) @ 1m: 126 dB peak, 123 dB continuous

-6 dB nomināls pārklājums: (80° / 100° H x 60° V)
Aktīvā pāreja: 2.5 kHz
Savienotāji:  2 x Mic / Line Female XLR - 1/4” combo inputs, 1 x Loop - Out Male XLR
Ievades kontrole: Line / Mic -∞ to +50 dB, Maximum input level +23 dBu , Input Impedance 15 kOhms

Ārējā kontrole: Volume, Power switch with LED indicator, Clip/Limit LED, Ground Lift switch

Aizsardzības līdzekļi: Over-excursion, Thermal, Driver
AC Jauda: 100 VAC, or 110 – 120 VAC, or 220 - 240 VAC (50 / 60 Hz)
Ietvars: Trapezoidal, with floor monitor capability. Injection molded, polypropylene enclosure, with perforated steel grille
Uzstādīšana: pole-socket (36 mm dia.) Two handles, 6 M10 threaded sockets: 2 top, 2 bottom, 2 pullback

Izmēri (PxGxA): 42.9x36.3x67.9cm
Svars:17.69kg

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

AkaiBoston pianoIbanezGretsch GuitarsGibson
18
zīmolu