VOX Class A AKUSTISKĀS ĢITĀRAS KABELIS (6m)

VOX Class A AKUSTISKĀS ĢITĀRAS KABELIS (6m)

ID: A009714, Vendor kods: 330006618000
€ 25.00 € 20.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Lūk, ko Vox saka par savu Akustisko Ģitāru Kabeli:

Vox akustiskajos kabeļos tiek izmantoti augstākās klases OFC vara vadītāji, kas sniegs tev labāku un dabiskāk skanošu vidus-diapozonu. Šis materiāls reti tiek izmantots ģitāru kabeļos un ir pasaules zināmāko audiofīlu apriņķos. Unikālais multi-kalibru dizains izmanto vadītāju tipus, kas ir optimizēti to sevišķo frekvenču diapozoniem un tas vainagojas skaņā, kas ir ir daudz dinamiskāka, pilnīgāk skanoša un dabiskāka, un dzīvīgāka. Akustiskos instrumentus ir visgrūtāk atražot un trīs-eju multi-kalbru dizains tika optimizēts simtiem stundu ilgā testēšanā, lai radītu visakurātāko un muzikālāko akustisko sniegumu kāds iespējams. Šie produkti ir pilnībā konstruēti, izmantojot pantenta tehnoloģiju un ražotāju metodes, lai dotu tev iespējami labāko tava aprīkojuma sniegumu.

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

NeutrikKorgAudio-TechnicaK&MRME
56
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!