Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

KORG PITCHCLIP PIESPRAUŽAMAIS SKAŅOTĀJS

ID: 208521, Vendor kods: 100011184000
€ 19.00 € 13.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Kompakts, akurāts un viegli lietojams. Pitchclip ir diskrēts, hromatisks piespraužams skaņotājs, kas ir ideāls katram ģitāristam.

 

  • Vienkāršs, ērts piespraužamais hromatiskais skaņotājs
  • Jauns, kompakts, viegls ar diskrētu dizainu
  • Ekrāna reversēšana nodrošina vienkāršu skatījumu, kad novietots vienalga uz kuras lāpstiņas puses
  • Maksimāli akurāts un ultra atbalstošs, piedāvājot plašu uztveršanas ampluā
  • Gaišs, skaidrs un viegli lasāms LED ekrāns
  • Uzticams, stabils piespraužamais dizains
  • Automātiska jaudas izslēgšanas nodrošina ilgāku baterijas darbošanās laiku

 

 

Šo skaņotāju izmanto un mīl visā pasaulē. Korg skaņotāji ir nopelnījuši vietu mūsdienu ģitāristu mūzikas aprīkojumā kā standarts. Kompaktais un viegli izmantojamais pitchclip ir jaunākais papildinājums populārajā Korga „piespraužamo” ģimenē. Vienkāršs un lietotājiem draudzīgs, pitchclip piedāvā akurātu skaņošanu, ātrus rezultātus perfektā redzamībā. Pitchclip ir katra ģitārista vai basģitārista izvēle, kas dod priekšroku ātrai, akurātai, vienkāršai skaņošanai.

 

Dizaina mērķi pitchclip bija vienkārši – ērtas īpašības un pilnīga izmantošanas vienkāršība. Piespraužat skaņotāju lāpstiņai, ieslēdzat to, un jūs esat gatavs skaņot. Kad spēlējat stīgu, iebūvētais sensors ātri uztvers instrumenta vibrācijas un uzrādīs augstumu mērītājā.

 

Skaņotāja un ekrāna proporcijas ir ekstremāli kompaktas; baterijas nodalījums ir integrēts sprauduma vietā. Mērīšanas ekrāns ir gluds, bez izvirzījumiem. Ērtu un vieglu, pitchclip var ielikt kabatā vai ģitāras futlārī, tāpēc jūs to varat paņemt līdzi visur.

 

Spilgtais LED ekrāns nodrošina kontrastu un lielu redzamības leņķi; mērīšanas indikators paliek skaidri saskatāms pat tumšās vietās. Pielāgojams 120 grādos, ekrāna sekciju var pacelt, lai nodrošināt ērtu redzamību dabiskā pozīcijā.

 

Ekrāna reversēšanas funkcija ērti un ātri apgriež ekrāna mērītāju, mainot augšu ar apakšu. Tas pasargā spēlētāju no informācijas lasīšanas kājām gaisā. Kad ieslēdzat, vienkārši turat piespiestu jaudas slēdzi ilgāku laiku, kamēr ekrāns apgriežas. Tagad mūziķim ir iespēja izvēlēties ērtāku pozu, kurā skaņot savu ģitāru, kas pitchclip padara lieliski piemērotu kreiļiem.

 

Uz piespraužamā ir izmantota jauno veidota gumija, nodrošinot drošu uzstādīšanu uz jebkuras ģitāras. Novietojot baterijas nodalījumu piespraudē, mērīšanas ekrāns ir kļuvis gaišāks un taisnāks, pazeminot gravitācijas centru un izveidojot drošāku novietošanu.

 

Izmantojot plaši pieejamo litija kapeikas bateriju (CR2032), pitchclip var darboties līdz pat 17 stundām. Automātiskā jaudas izslēgšanas funkcija automātiski izslēdz pitchclip, kad nav uztverta skaņa apmēram 10 minūtes, izvairoties no liekas jaudas zaudēšanas.

 

SPECIFIKĀCIJA

 

Gamma:

            12 nošu

Diapazons (sinusa vilnis):

            AO (27.50Hz) – C8 (4186Hz)

Precizitāte:

            +/-1 cents

Jauda:

            CR2032 litija baterija (3V)

Baterijas darbības laiks:

            Apmēram 17 stundas

Izmērs:

            52 x 24 x 34 mm

Svars:

            18g (iekļaujot bateriju)

Iekļautais aprīkojums:

            CR2032 litija baterija (3V) lai pārbaudītu darbību

 

*Specifikācija un izskats var mainīties bez ziņošanas

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

EssexJohannusBoston pianoAkaiIbanez
15
zīmolu