Seymour Duncan Signature Jeff Loomis Blackouts Passive Mount 7-stīgu skaņas noņēmēju komplekts

ID: 223506, Vendor kods: 11106-69-BNc7
€ 370.01 € 186.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Džefa Lūmisa Signature modelis, būvēts iedvesmojoties no augstas izejas pasīvajiem Humbucker skaņas noņēmējiem, šis dinamiski aktīvo skaņas noņēmēju komplekts sniegs tīru, jaudīgu un noslīpētu skaņu.

 

Apraksts

Neatkarīgi no tā vai viņš spēlē solo, vai kā Arch Enemy vai Conquering Dystopia dalībnieks, Džefam Lūmisam nepieciešams 7-stīgu aktīvo skaņas noņēmēju komplekts, kas saglabā skaņas tīrību, izmantojot pat lielu Distortion efektu, ar jaudīgu skanējumu, kas saglabā raksturīgās iezīmes, spēlējot lielā ātrumā un ar pietiekamu skaņas noturību un dinamiku, kas spētu “turēt līdzi” Lūmisa spēlēšanas tehnikai. Džefam nepieciešams arī tonis, kas pietuvināts augstas izejas pasīvo Humbucker noņēmēju skanējumam, bet ar aktīvo noņēmēju izejas, dinamiskā diapazona un zemā trokšņa priekšrocībām.

Džefa aktīvais Blackouts komplekts ir konstruēts tā, lai tas skanētu dabiskāk un dinamiskāk nekā lielākā daļa aktīvo Humbucker skaņas noņēmēju. Viņa tilta Humbucker noņēmējs ir augstas izejas skaņas noņēmējs, kurā iebūvēts Alnico 5 stieņu magnēts. Tas Power akordiem liek izklausīties apjomīgiem un jaudīgiem, tam ir izteikta vidus-diapazona rezonanse ar jaudīgu skaņu, kas īpaši piestāv ātrai spēlēšanai. Viņa grifa noņēmējā iebūvēti Alnico 5 stieņu magnēti, kas uzlabo rezonansi, spēlējot ar Lūmisam raksturīgajām Legato tehnikām, paspilgtina augšējo frekvenču toņus un nokoncentrē basa toņu rezonansi, tādā veidā zemākās notis neizklausās pārāk skaļas.

 

 

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Zīmoli

MarshallKorgSeymour DuncanMooerGretsch Guitars
55
zīmolu