Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti
Seymour Duncan Vapor Trail Analogais Delay Pedālis

Seymour Duncan Vapor Trail Analogais Delay Pedālis

ID: 219947, Vendor kods: 11900-002
€ 185.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Ir pieejams

Apraksts

Vapor Trail ir īsts analogais Delay pedālis, kas izmanto Bucket Brigade Ierīces, sniedzot pedālim autentisku, Vintage skaņu ar siltumu, apjomu un dziļumu, bet ar plašu tīrību, kas neļauj pazust miksā. Modulācijas kontroles pievieno mirdzumu un kustību tavam Delay tonim - ar Rate un Depth kontrolēm, kas piebūvētas tieši uz paneļa, tādējādi tu tās vari vienkārši pielāgot pat dzīvajā iekārtojumā. 

TRS ieejas ligzda ļauj tev pievienot "slapjajam" signālam efektus. Tu vari arī izmantot šo ligzdu, lai izvadītu tikai "slapjo" signālu paralēliem efektu lūpiem vai multipastiprinātāju uzstādījumiem, vai arī tu vari pieslēgties jebkuram standarta skaļuma tipa pedālim, uzgriezt Mix slēdzi līdz galam un variēt ar "slapjā" signāla daudzumu no nulles līdz pilnīgi "slapjam", izmantojot pedāli. Maksimālšd jaudas Wet uzstādījumā, pirmais Echo patiesībā ir par 3dB skaļāks nekā "sausais" signāls.

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Zīmoli

AkaiJohannusAmpegIbanezVOX
15
zīmolu