Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Seymour Duncan 805 Overdrive pedālis

ID: 219949, Vendor kods: 11900-004
€ 158.40 € 129.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Klasisks Overdrive pedālis ar vieglu  Boost, pamatīgu Crunch vai "sausu" toni tavām solo partijām. 3-joslu aktīvais ekvalaizers noslīpēs toni tieši tā kā tu vēlēsies.

 

Apraksts

Neatkarīgi no tā vai vēlies savai skaņai piešķirt mazliet Boost vai centies radīt harmoniski bagātu un smagnēju Gain ar siltām lampu iezīmēm, 805 Overdrive nodrošinās daudzveidību, kas nepieciešama jebkuram mūzikas veidam – blūzam, kantri, rokam, metālam un to novirzieniem. 3-joslu aktīvais ekvalaizers rada bezprecedenta kontroli – tu vari iegūt gan izlīdzinātu, lirisku un blūzīgu toni, gan skarbu, modernā metāla Crunch toni. 805 ir konstruēts tā, lai būtu ideāls Overdrive pedālis Distortion tipa pastiprinātājam, tādā veidā tu iegūsi izejas un toņa veidošanas iespējas, bet tajā pat laikā tīru toni un kontrolētu Boost kanālu. Nofokusē vidus-diapazona toņus vai nostiprini savu hārdroka/metāla toni, pieslēdzot pedāli High Gain pastiprinātājam. Piešķir savai solo partijai “sausu” Boost, kas kompozīcijā viennozīmīgi izcelsies un saviem ritmiskajiem basa toņiem kontrolētu Crunch. 805 tiks galā ar šiem uzdevumiem un ne tikai. Tā kā šis ir True-Bypass pedālis, to spēlējot tu jutīsies ērti.

Kā visi Seymour Duncan pedāļi, 805 Overdrive ir konstruēts un salikts Santa Barbarā, Kalifornijas rūpnīcā un šo darbu veic tā pati komanda, kas atbildīga par kompānijas leģendārajiem skaņas noņēmējiem.

 

 

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

Alto ProfessionalTamaGibson ScandinaviaSteinway & SonsAmpeg
15
zīmolu