Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Akai MPC Touch multi-touch mūzikas producēšanas centrs

ID: 3006785, Vendor kods: MPCTOUCHXEU
€ 679.99 € 599.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Ir pieejams

Apraksts

MPC sērijas modelis ar intuitīvu kontrolieri ar multi-touch funkcijām.

 

 

Pirmais šāda veida mūzikas producēšanas centrs

Radot MPC Touch, Akai nodrošinājuši ikoniskajai MPC sērijai stabilu līdera pozīciju mūzikas producēšanas tehnoloģiju tirgū. Apvienojot profesionāla līmeņa producēšanas ierīces izcilību ar vienkāršu lietošanu, Touch jau kļuvis par darba plūsmas revolucionāru. MPC Touch uz visiem laikiem mainījis mūzikas producentu pieeju skaņai.

 

 

Satriecoša skaņa rokas stiepiena attālumā

Akai iepazīstina ar jaunu mūzikas producēšanas pieeju ar īpaši ātru un intuitīva darbību, Touch darbojas ar spilgtu 7” multi-touch displeju. Mainiet viļņu formas, veidojiet MIDI gabalus, pievienojiet efektus un precīzi uzstādiet kontroles. Klasiskā MPC sajūta, skaņa un uzlabotie padi nodrošina Touch ar labākajiem elementiem, ievedot ikvienu mūzikas producēšanas tehnoloģiju nākotnē.

 

Čempionu skaņa

MPC Touch ir patiesa inovācija mūzikas producēšanas tehnoloģijā. Touch piemīt pasaules līmeņa skaņa, kas iedvesmo lieliskas mūzikas radīšanai. Akai, sadarbojoties ar augstākās klases satura ražotājiem, ieskaitot AIR, CR2, Toolroom, MVP Loops, Sonivox un Prime Loops, ieprogrammējuši Touch vairāk nekā 20 000 skaņas, kas nosedz lielu mūzikas stilu apjomu. Jau atverot iepakojumu, būsiet gatavi radīt nākamo hītu.

 

Ierīce, kas maina visu

MPC Touch ir leģendārās MPC sērijas jaunās paaudzes produkts, kurā saglabāta iepriekšējo modeļu klasiskā sajūta un darbība un pievienota iepriekš neredzēta skārienekrāna darbība.

“Mūsu jaunais MPC Touch Akai Professional produktu klāsta evolūcijā ir neticami iespaidīgs sasniegums”. Gadiem ilga izpēte, lietotāju feedback un inženierzinātnes attīstība novedusi pie spējīgākā un inovatīvākā MPC, kādu mēs jelkad esam radījuši,” stāsta Dens Gilss, Akai Professional produktu menedžeris. “Esam pazīstami ar MPC sērijas izcilību un mūzikas producēšanas iespējām. Tas ir “mugurkauls” tam, ko darām. MPC Touch, pateicoties vienkāršajai lietošanai un paneļa iespējām, mūzikas producēšanai ir pavēris jaunas durvis. Esam sajūsmināti un lepni, ka varam to piedāvāt mūsdienu mūziķiem visā pasaulē.”

 

Specifikācijas

  • Dimensions: 1.92” H x 16.2” W x 8.6” D
Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

AmpegJohannusTamaSteinway & SonsGibson Scandinavia
14
zīmolu