Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Akai MPC Touch multi-touch mūzikas producēšanas centrs

ID: 3006785, Vendor kods: MPCTOUCHXEU
€ 742.01 € 552.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Ir pieejams

Apraksts

MPC sērijas modelis ar intuitīvu kontrolieri ar multi-touch funkcijām.

 

Iekļauta MPC 2.0 programmatūra

MPC Touch līdzi nāk kritiķu augsti novērtētā MPC 2.0 programmatūra, kas ievērojami uzlabos producēšanas risinājumu iespējas un funkcionalitāti.

MPC Software 2.0 ir vadošā producēšanas paka ar 128 celiņu sekvencēšanas iespēju, time-stretching funkciju reālajā laikā, clip-launching funkcionalitāti, advancētu MIDI rediģēšanas iespēju, VST saderību kontroliera režīmā, patstāvīgas aplikācijas darbību Mac un PC datoros, advancētu semplēšanas un audio rediģēšanas/ierakstīšanas funkcionalitāti, nemanāmu DAW integrāciju, jaunizstrādātu GUI, saderību ar Ableton Link u.c. MPC Software 2.0 būs labākā izvēle, ja vēlaties producēt mūziku bez datora piesaistes vai meklējat ideālo kontrolieri DAW-centriskai radošajai izpētei.

 

 

Pirmais šāda veida mūzikas producēšanas centrs

Radot MPC Touch, Akai nodrošinājuši ikoniskajai MPC sērijai stabilu līdera pozīciju mūzikas producēšanas tehnoloģiju tirgū. Apvienojot profesionāla līmeņa producēšanas ierīces izcilību ar vienkāršu lietošanu, Touch jau kļuvis par darba plūsmas revolucionāru. MPC Touch uz visiem laikiem mainījis mūzikas producentu pieeju skaņai.

 

 

Satriecoša skaņa rokas stiepiena attālumā

Akai iepazīstina ar jaunu mūzikas producēšanas pieeju ar īpaši ātru un intuitīva darbību, Touch darbojas ar spilgtu 7” multi-touch displeju. Mainiet viļņu formas, veidojiet MIDI gabalus, pievienojiet efektus un precīzi uzstādiet kontroles. Klasiskā MPC sajūta, skaņa un uzlabotie padi nodrošina Touch ar labākajiem elementiem, ievedot ikvienu mūzikas producēšanas tehnoloģiju nākotnē.

 

Čempionu skaņa

MPC Touch ir patiesa inovācija mūzikas producēšanas tehnoloģijā. Touch piemīt pasaules līmeņa skaņa, kas iedvesmo lieliskas mūzikas radīšanai. Akai, sadarbojoties ar augstākās klases satura ražotājiem, ieskaitot AIR, CR2, Toolroom, MVP Loops, Sonivox un Prime Loops, ieprogrammējuši Touch vairāk nekā 20 000 skaņas, kas nosedz lielu mūzikas stilu apjomu. Jau atverot iepakojumu, būsiet gatavi radīt nākamo hītu.

 

Ierīce, kas maina visu

MPC Touch ir leģendārās MPC sērijas jaunās paaudzes produkts, kurā saglabāta iepriekšējo modeļu klasiskā sajūta un darbība un pievienota iepriekš neredzēta skārienekrāna darbība.

“Mūsu jaunais MPC Touch Akai Professional produktu klāsta evolūcijā ir neticami iespaidīgs sasniegums”. Gadiem ilga izpēte, lietotāju feedback un inženierzinātnes attīstība novedusi pie spējīgākā un inovatīvākā MPC, kādu mēs jelkad esam radījuši,” stāsta Dens Gilss, Akai Professional produktu menedžeris. “Esam pazīstami ar MPC sērijas izcilību un mūzikas producēšanas iespējām. Tas ir “mugurkauls” tam, ko darām. MPC Touch, pateicoties vienkāršajai lietošanai un paneļa iespējām, mūzikas producēšanai ir pavēris jaunas durvis. Esam sajūsmināti un lepni, ka varam to piedāvāt mūsdienu mūziķiem visā pasaulē.”

 

Funkcijas un īpašības

 • 7" krāsu multi-pieskāriena displejs

 • 16 jutīgie MPC padi ar RGD izgaismojumu

 • 2-ieeju/2-izeju audio interfeiss

 • Step sekvenceris ar pieskāriena interfeisu

 • XYFX kontrole reālajā laikā pievieno efektus, pielāgo skaņas dinamiku

 • Lai izveidotu lūpus, Phrase Looper funkcija iespējo jebkura instrumentu pievienošanu

 • Pad Mixer funkcija līmeņu un stereo panoramēšanas iestatījumiem un VST efektu pievienošanai

 • Sample Edit kontrole semplu apgriešanai, sadalīšanai un apstrādei

 • 4 jaunas, skārienjutīgās kontroles

 • Data Encoder slēdzis displeja parametru push-and-twist kontrolei

 • Līdzi nāk MPC programmatūra un vairāk kā 20,000 skaņas

 

Specifikācijas

 • Dimensions: 1.92” H x 16.2” W x 8.6” D
Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

Boston pianoJohannusAlto ProfessionalTamaShure
15
zīmolu