Tama Iron Cobra Remote HH905RH haihetu statīvs

ID: 225731, Vendor kods: HH905RH
€ 377.00 € 262.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Līdz ar mūzikas progresēšanu, bundzinieki no vienkāršiem “hronometriem” kļuvuši par nozīmīgiem mūzikas izpausmes veicinātājiem. Tas liek bundziniekiem atklāt elastīgākas un kreatīvākas aprīkojuma iespējas, kas ļautu uz bungām izpaust viņu māksliniecisko brīvību. Viena no bungu komplekta ierobežotākajām sastāvdaļām vienmēr ir bijusi tradicionālais haihetu statīvs. Tama Remote Hi-Hat statīvs novērš fiziskos ierobežojumus, kādi piemīt standarta haihetu statīviem un nodrošina īpaši elastīgu haihetu fiksēšanas iespēju.

Remote Hi-Hat statīvs izgatavots ar mērķi radīt iespējami vienmērīgāko darbību un precizitāti, kas būtu vienlīdzīga dārgākā gala tradicionālajiem statīviem. To paveikt ir sarežģīti vairāku iemeslu dēļ, piemēram, spēlējot uz vairuma aprīkojumu, ir nepieciešams, lai vads locītos. Pēc lielas izpētes un izstrādes mēģinājumiem, TAMA sasniedza pašu izvirzītās ambīcijas, sadarbojoties ar JAGWIRE™, kompāniju, kas izstrādā bremžu vadus pasaulē labākajiem kalnu divriteņiem.

Remote Hi-Hat statīvs nodrošina virtuāli neierobežotu aprīkojuma elastību haihetu pozicionēšanai ar tikpat kā nekādu ietekmi uz izjūtu vai reakciju. TAMA cer, ka pozīcijas fiksēšanas brīvība ļaus bundziniekiem atklāt un pārkāpts jaunas muzikālās robežas.

 

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

Gretsch GuitarsCampsIbanezMartin AudioRightOn
32
zīmolu