Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Alesis Strike Kit elektronisko bungu komplekts

ID: 3006377, Vendor kods: STRIKEKITXEU
€ 1990.00

Preces pieejamība

Veikalā: Nav pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Neatkarīgi no tā vai bundzinieki spēlē uz elektroniskajām vai akustiskajām bungām, viņiem vairāk par visu nepieciešamas divas lietas: viņi vēlas, lai bungām būtu precīza reakcija un tās lieliski skanētu. Tieši to sniedz Alesis Strike Kit. Šajā modelī akustisko bungu sajūta apvienota ar labāko elektronisko bungu daudzveidību un iespējām. Šīs ir ideālas bungas, lai apietu ierastā akustisko bungu komplekta uzliktos ierobežojumus, neziedojot skaņu.

 

 

Vairāki kontaktpunkti un dinamiskas mesh tipa plēves

Pateicoties Alesis ekskluzīvajiem kontaktpunktiem, bundzinieki ir nodrošināti ar optimizētu bungu reakciju. Parasti elektroniskajām bungām ir tikai viens sensors, kas ierobežo bungu reakciju un arī bundzinieku spontanitāti un radošumu. Alesis patentētā vairāku sensoru konstrukcija vienmērīgi sadala jutību pār visām bungu plēvēm, lai izvairītos no “karstajiem punktiem” kādi ir viena sensora elektroniskajām bungām.

 

 

Pielāgojiet jutību tieši pie bungas!
Ja nepieciešams jūsu bungu spēlēšanas reakciju pielāgot uzstāšanās vidū, patentētā Alesis tehnoloģija atrisinās šo problēmu. Alesis regulācijas slēdzis atrodas tieši uz bungas, tāpēc bungas varēsiet noskaņot vajadzīgajā brīdī. Palieliniet jutību skaļākās telpās, kad jūsu sitieniem nepieciešams maksimālais izejas līmenis. Ja nepieciešama vieglāk kontrolējama izejas skaņa klusākām vietām, jutību varat vienkārši samazināt. Pateicoties ekskluzīvajiem sensoriem, tikai Alesis nodrošina ar šāda līmeņa kontroli.
* Komplektā NEIETILPST haihetu statīvs un basa bungas pedālis

 

 

Specifikācijas

Prasības

  • USB-MIDI veiktspējai
  • MAC : OS X 10.7 vai jaunāka versija
  • PC : Windows 7 vai jaunāka versija
  • Brīva USB ieeja

 

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Zīmoli

AlesisTamaShureKorgSteinway & Sons
16
zīmolu