Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Alesis DM Lite Elektronisko Bungu Komplekts

ID: 213523, Vendor kods: DMLITEKITXEU
€ 321.00 € 244.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Ir pieejams

Apraksts

Tūlītējas Bungas Ieceru Pilnam Mūziķim
Alesis DM Lite Komplekts ar LED padiem uzreiz liks spēlēt labāk gan iesācējam, gan esošam bundziniekam. Visi bungu un šķīvju padi ir piebūvēti augstumu pielāgojamajam, 4-kolonnu statīvam, padarot komplekta uzstādīšanu ļoti vienkāršu. Papildus 200 skaņām, DM Lite Modulim ir arī iebūvēts bungu treneris, kas dod līdzi spēlējamus paraugus un vingrinājumus, lai uzlabotu tavas spējas. Caur 1/4" stereo izejām, DM Lite Komplekts tiek savienots ar pastiprinātāju vai skaņas sistēmu, la tu varētu dalīties ar savu priekšnesumu, vai arī paturēt to pie sevis, izmantojot 1/8" austiņu izeju. Ir arī 1/8" AUX ieeja, kas ļauj tev džemot pie savām mīļākajām dziesmām ar ārējā audio avota palīdzību. DM Lite Komplekts pat spēj savienoties ar tavu datoru caur USB, lai tu arētu integrēt populāru programmatūru ierakstu programmas un virtuālos instrumentus.

 

Ātra uzstādīšana

DM Lite Kit komplektā ietilpst jau salikta 4-balstu sastatne, uz kuras jau nofiksēti visi bungu un šķīvju padi. Vienkārši “atveriet” konstrukciju, nopozicionējiet padus un šķīvjus, un izmantojiet quick-release stiprinājumus, lai noregulētu augstumu, kas piemērots jūsu augumam un spēlēšanas stilam – nav nepieciešami papildus rīki. Snake tipa vadi visus padus, šķīvjus un pedāļus savieno ar DM Lite moduli vienā ērtā savienojumā. Ieslēdziet DM Lite moduli, paņemiet komplektā iekļautās bungu vālītes un sāciet spēlēt!

 

Nopietna skaņa, profesionāls skanējums

DM Lite modulis ir piepildīts ar 200 kvalitatīvām bungu un perkusiju skaņām (pilnībā pieejamas ārējiem MIDI avotiem), kas nodrošina 10 spēlēšanai gatavus komplektus, kas piemēroti dažādiem mūzikas žanriem. Skaņas sakārtotas 10 spēlēšanai gatavos komplektos. Skaņas ir tiešām lieliskas, bet tas ir tikai sākums. DM Lite modulī atrodamas vērtīgas ekstras. Iebūvētajā “trenerī”  ieprogrammētas 30 līdzi spēlējamās dziesmas un virsmas click-track (metronoms), kas vingrinājumiem pievieno mērķi un uzlabo pamata un vidēja līmeņa prasmes. DM Lite modulim ir arī 1/8” stereo aux ieeja, tādējādi varēsiet klausīties, mācīties un spēlēt līdzi mācību stundām vai džemot līdzi mīļākajām dziesmām, kas atrodas jūsu datorā, mobilajā ierīcē vai audio atskaņotājā.  Lai veidotu mūziku, izmantojot datoru, DM Lite modulis aprīkots ar USB MIDI savienošanas funkciju, kas ļauj to lietot ar populārām audio ierakstīšanas programmatūrām un virtuālajiem instrumentiem. Austiņu džeks privātiem treniņiem un ¼” stereo izejas, kas viegli savienojas ar PA sistēmu, pastiprinātāju vai ierakstīšanas interfeisu.

 

LED ILLUMINATED PADS

The DM Lite Kit includes four drum pads—one snare and three toms. Three cymbal pads are also provided—hi-hat, crash, and ride. When each pad or cymbal is hit, an internal blue LED lights up, adding a mini light show to any performance. Plus, the pads will also flash in response to the onboard patterns and drum lessons, providing visual reinforcement to every practice session.

 

CONTROL ON THE FLOOR

Two foot pedals complete the DM Lite Kit kit. The first is a hi-hat open/closed momentary control pedal. Second is a velocity-sensitive piezo-controlled kick trigger pedal. Unlike simple on/off kick pedals, this dynamic pedal translates the player’s force into volume, for a realistic kick-drum performance.

 

Specifikācijas
 

DM Lite Module

  • 1/4" main left and right outputs
  • 1/8" stereo headphone output
  • 1/8" aux input
  • Trigger cable snake connector
  • USB 2.0 MIDI port
  • Power supply input

 

 

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

Boston pianoAmpegEssexKorgGibson Scandinavia
15
zīmolu