Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti
Tama HP910LWN dubultais bungu pedālis

Tama HP910LWN dubultais bungu pedālis

ID: 222639, Vendor kods: HP910LWN
€ 437.58

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Ir pieejams

Apraksts

Konstruēts ātrai spēlēšanai, precīzi būvētais Tama Speed Cobra pedālis ir iegājis jaunā ērā. Moto, kurš raksturoja pedāli sākumā: “Milzīgs ātrums, nopietna jauda”, tagad tiek pievienota vēl viena spēlēšanas raksturiezīme – nesalīdzināms ātrums, kas iegūts ar minimālu piepūli.

 

Īpašības

 

 

Gara pēdas virsma

Īpaši konstruēta Speed Cobra sērijas pedāļa virsma. Konstruējot garāku pēdas pamata virsmu nekā Iron Cobra pedāļiem, tiek ievērojami palielināta jauda un āmura sitiens, nepalielinot fizisko piepūli. Papildus, līdzenā spēlēšanas virsma samazina berzi starp pēdu un pedāļa virsmu, kas ļauj precīzāk kontrolēt pedāli.

 

 

Padziļinājuma sistēma

Lai nepārtraukti spēlētu ātras pasāžas, tava pedāļa darbībai jābūt vienkāršai, ar mazāku spriegumu un muskuļu nogurumu. Mainot gultņu karkasa struktūru, tiek radīts mazāks spriegums Fastball konstrukcijai, kā arī rodas manāmi atšķirīga kopējā sajūta. Rezultātā, nepieciešams pielikt par 20% mazāku piepūli, lai iegūtu tādu pašu jaudu un izjūtu, kāda šobrīd jūtama jau esošos pedāļu modeļos.

 

 

Rolling Glide LiteSprocket

Par 40% vieglāks nekā iepriekšējais Iron Cobra, apaļais Rolling Glide "Lite Sprocket" griežas dabiski un līdzeni, radot rezonējošāku izjūtu.

 

 

Accu-Strike Cobra Beater

Jaunais Cobra Beater tika radīts, lai izceltu maksimālo basa bungas potenciālu. Butadiēna gumijai piemīt unikālas īpašības. Tā ilgāk kalpo, ir mazāka svara un nodrošina nepārtrauktu un artikulētu skaņu, ar pamatīgu atdevi. Pateicoties šai biezajai gumijas daļai, skaņa ir pamatīga un koncentrēta pat zemākā skaļumā.

 

 

Super Spring

Pateicoties jaunajai Super Spring konstrukcijai, pedāļa darbības sākumā nepieciešams mazāks nospriegojums. Kad āmurs atlec no basa bungas plēves, tūlīt var sajust ātrāku rezonansi, pieliekot Cobra Coil zem pēdas, iegūsi izlīdzinātāku sajūtu.

 

 

Cobra Coil (US. PAT.NO.7408104)

Cobra Coil ir tērauda atspere, kas palīdz pēdai atgriezties tās sākotnējā pozīcijā, tādā veidā Speed Cobra sajūta kļūst vēl satriecošāka. Vēl jo vairāk – Cobra Coil ir iespējams pielāgot dažādām pozīcijām.

 

 

Vari-Pitch āmuriņa turētājs

Vari-Pitch āmuriņa leņķa pielāgojumi ir pilnīgi neatkarīgi no pēdas novietojuma leņķa. Speedo-Ring ļaus tev pielāgot pēdas leņķi neatkarīgi no āmuriņa leņķa. Apvienojot Speedo-Ring un Vari-Pitch, tu iegūsi jebkāda veida sitienu un uzlabotas spēlēšanas iespējas. 

 

 

Oiles® gultņu eņģes

Oiles gultņi ne tikai samazina berzi, bet arī izslēdz sānu kustības un ilgi kalpo.

 

 

Para-Clamp II Pro (US. PAT.NO.6011208)

Para-Clamp II ir atjautīgāka un lietderīgāka sākotnējā modeļa versija. Para-Clamp II spēj tikt galā ar plašu basa bungu stīpu klāstu. Uzlabojumi ir jūtami pateicoties jaunajai trīsdimensionālajai gumijas konstrukcijai. Ir palielināts satveršanas spēks un tiek izslēgta stīpas saskrāpēšanas iespēja. Uzstādīšana un nojaukšana ir ļoti vienkārša.

 

 

Speedo-Ring

Tama izslēdza vēl vienu berzes avotu, aizvietojot ierasto neilona svārsta kameru ar Speedo-Ring – kameru ar augstas kvalitātes, iebūvēto apaļā gultņa svārsta. Quick-Hook ir ne tikai ātri uzstādāms un noņemams, tam pateicoties pedālis ir arī kompaktāks un to var ievietot cietajā kreisā, nenoņemot āmuru.

 

 

Swivel Spring Tight (US.PAT.NO.9236038)

Parasti atsperes tiek aizāķētās no apakšējās daļas, bet to augšpuse tiek stiepta no dažādiem leņķiem cauri visai pedāļa shēmai. Bet nostieptā atspere rada turbulenci. Swivel Spring Tight novērš šo problēmu -  atspere tiek nostiepta taisni, tāpēc rodas līdzenākā, vieglākā darbība kāda vien iespējama basa bungas pedālim. 

 

 

Super Stabilizer konstrukcija

Kad Tama meistari detalizēti pārbaudīja iepriekšējo pedāļu koncepciju, viņi saprata, ka agresīvas spēlēšanas sprieguma laikā, pedāļi šūpojas no vienas puses uz otru, kas samazina efektivitāti. Paplašinot rāmi arī pedāļa kopējā struktūra tiek izplesta.  Balsti, kas notur kātu ir par 15mm platāki un apakšējā plāksne par 12mm platāka nekā tas bija iepriekšējam Cobra pedālim.

 

 

Eņģes aizsargbloks

Tama ir mainījuši pēdas Bearing Hinge konstrukciju no viendaļīgas montāžas uz divdaļīgu, kas notur gultņus vienmērīgākā pozīcijā, samazinot spriegumu un palielinot līdzenumu un piešķirot pedālim lielāku jaudu.

 

 

Pārnēsājamais keiss

Komplektā ar pedāli līdzi nāk īpaši konstruēts pārnēsājamais keiss.

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

AkaiAlto ProfessionalEssexKorgAlesis
16
zīmolu