Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti
Tama Wide Rider Trio HT530B bundzinieka krēsls

Tama Wide Rider Trio HT530B bundzinieka krēsls

ID: 3015722, Vendor kods: HT530B
€ 227.00 € 188.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Wide Rider krēsla priekšējais izgriezums bundzinieka kājām un gurniem ļaus kustēties brīvi. Wide Rider bundzinieka krēslam ir izturīgs PVC sēdeklis.

 

Detaļas: augstuma regulācijas diapazons: 485mm-640mm (19" - 25 1/4")

 

 

Wide Rider sēdeklis

Wide Rider krēslam ir sedlu veida sēdeklis, kas izgatavots no uretāna putu spilvena, kas formu saglabās gadiem ilgi. 12mm biezais finiera pamats, kas atrodas zem sēdekļa spilvena, nodrošina papildus izturību un drošību.

 

 

1st Chair augstuma regulācija

1st Chair augstuma regulācijas sistēma, kura apvieno vītņoto stieni ar T-bolt sistēmu, nodrošina vienkāršu un ātru augstuma regulāciju.

 

 

Lielas gumijas "kājas"

Īpaši lielās gumijas "kājas" ir 1.5 reizi lielākas nekā iepriekšējās TAMA gumijas "kājas", tās optimizē stabilitāti.

 

 

Rocklok

Tama “Rocklok” ir ar īpaši izstrādātu neilona ieliktni, kas atrodas krēsla vītņotā stieņa apakšā, tādā veidā bundzinieka krēsla pamatā tiek novērstas traucējošas kustības. Šī īpašā funkcija nodrošina īpaši izcilu izturību un stabilitāti.

 

 

Foot Life

Grūti iedomāties, cik daudz svara un sprieguma jāiztur krēsla gumijas “kājām”. Par to ikviens bundzinieks iedomājas vien tad, kad kārtējo reizi tās nākas nomainīt. Taču ar Foot Life “kājas” nebūs nepieciešams mainīt tik bieži. Inovatīvais plastmasas “kāju” papildinājums Foot Life, metāla daļām neļaus tik ātri nolietoties.

 

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

VOXTamaKorgGibson ScandinaviaAkai
15
zīmolu