Par mums 

Firma ATTRADEMUSIC ir lielākais mūzikas instrumentu un šovbiznesa aprīkojuma izplatītājs Baltijas un NVS valstīs (post-padomju teritorijā). Firma no tās dibināšanas brīža 1990. gadā ir pievērsusi uzmanību tam, lai piedāvātu visus pasaules tehnikas industrijas sasniegumus un vadošos brendus. Par galējiem principiem šī mērķa realizēšanai ir kļuvuši:

  • Darbs ar dīleriem un vadošo pasaules brendu izplatīšana
  • Partnerattiecības ar vadošajām pasaules ražotājfirmām
  • Sekošana pasaules industrijas standartiem un jaunumiem

Šodien ATTRADEMUSIC darbību var sadalīt trijos virzienos:

  • Mūzikas instrumenti
  • Studiju apskaņošanas tehnika un Gaisma
  • Konferenču zāļu apskaņošanas tehnika

ATTRADEMUSIC distribūcijas portfelis sevī ietver dažādus visā pasaulē atzītus brendus, piemēram, Steinway & Sons, Shure, Korg, Ibanez, Fender, Gibson, Epiphone, Vox, Focusrite, Akai Professional, Alto, Alesis, Tama, Zildjan, Martin Audio, D&M Professional, Martin Professional, RME Audio un daudzus citus. Pilns saraksts iekļauj ap 100 brendiem.

Uzņēmumam ir plašs dīleru tīkls, kas aptver 11 laika joslas. Tas orientējas uz visaugstākajiem pasaules industrijas standartiem. Tieši tāpēc dīleriem un pasūtītājiem tiek veltīta liela uzmanība speciālistu sagatavošanai visās uzņēmuma apakšnodaļās. Katru gadu firma A&T Trade organizē vairākus seminārus un treniņus, tajā skaitā arī ar izbraucienus uz savu piegādātāju fabrikām. Tirgum paplašinoties, kompānija regulāri organizē gan vietēja, gan pasaules mēroga meistarklases, kā arī piesaista māksliniekus, veltot koncertus mūsdienīgai mūzikai.

Rīkojoties ar spēcīgiem distribūcijas resursiem mazumtirdzniecībā un instalācijās, ATTRADEMUSIC elastīgi reaģē uz izmaiņām pieprasījuma tirgū, kas dinamiski attīstās. Personīgā uzņēmuma servisa apkalpe nodrošina kvalificētu atbalstu pastāvīgi augošam klientu pulkam.

Vienreizēja darba pieredze, augsts personāla profesionālais līmenis un prasme citus par soli apsteigt attīstībā spēj ATTRADEMUSIC pārliecinoši noturēt līdera pozīcijā.

Zīmoli

RemoGretsch GuitarsGrassiVOXEssex
71
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!