Piegāde un garantija 

Preču pasūtīšana un piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas sagaidiet Attrademusic konsultanta zvanu, lai saskaņotu piegādes vai saņemšanas laiku.
Lai saņemtu pasūtījumu caur kurjeru (DPD), būs jāveic priekšapmaksa, apmaksājot rēķinu un piegādes izmaksas, kas visām precēm ir diapazonā no 5 - 15 EUR. Cena ir atkarīga no Jūsu adreses un preces svara vai izmēra.
Preces var pasūtīt un saņemt arī uz vietas, mūsu veikalā Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 118. 

Garantija un atteikuma tiesības

Visām Attrademusic pirktajām precēm ir ražotāja garantija! 

Ražotāja noteiktais garantijas termiņš dažādām precēm ir atšķirīgs, tas var būt līdz desmit gadiem. Informāciju par ražotāja garantijas termiņu Tevis izvēlētajai precei meklē preces aprakstā vai jautā attiecīgajam klientu konsultantam. 

Visām precēm minimālais garantijas termiņš ir divi gadi.

Garantijas nosacījumi ir spēkā, ja Tu vari uzrādīt: 
- pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks vai rēķins)

Garantijas nosacījumi nav attiecināmi uz precēm un piederumiem, kuriem ir ierobežots resurss (drošinātāji, stīgas, mediatori utt.).

Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā, ja:
- precei ir garantijas plombu, sērijas numuru bojājumi vai pats esi mēģinājis novērst bojājumu;
- bojājums radies dabas stihijas dēļ (plūdi, vētra, zibens spēriens, ugunsgrēks, zemestrīce);
- esi izmantojis nestandarta barošanas blokus, piederumus un rezerves daļas, kā arī izejmateriālus, ko ražotājs nav sertificējis lietošanai ar noteikto preci, un ja tas būs izraisījis šīs prece bojājumus;
- bojājums būs radies barojošā sprieguma, telekomunikāciju, kabeļu tīklu neatbilstībai ražotāja noteiktajiem standartiem, strauju temperatūras svārstību dēļ, kā arī citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ (kvēpi, dūmi, putekļi, mitrums);
- neveiksi regulāro servisa apkopi (it īpaši attiecās uz ģitārām); 
- izmantosi preci ražošanas vai profesionāliem mērķiem (ja konkrētā prece nav paredzēta šādiem nolūkiem).

Lai pieteiktos servisa garantijai, ņem preci ar pirkuma apliecinošiem dokumentim uz Aleksandra Čaka ielu 118, kur uz vietas to pieņemsim un no iesnieguma saņemšanas 10 dienu laikā sniegsim atbildi.

Tu vari izmantot atteikuma tiesības un atgriezt internetā pasūtīto preci 14 kalendāra dienu laikā no pirkuma brīža. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.
Lai arī Latvijas likumdošana nosaka, ka tirgotāja pienākums ir atmaksāt par pirkumu samaksāto naudu 30 darba dienu laikā no atteikuma saņemšanas brīža, mēs parasti naudas atmaksu veicam 2-7 darba dienu laikā. Lūdzu ņemiet vērā, ka iegādāto preču atgriešanas izmaksas sedz klients.

Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:

- pārbaudi, taču nelieto preci;
- neatver audioieraksta, videoieraksta vai datora programmatūras iepakojumu;
- saglabā un nesabojā preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju (aizlīmētus plastikāta iepakojumus vari rūpīgi atvērt ar šķērēm).

Zīmoli

AkaiAudio-TechnicaNORDElixirEssex
70
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!