Norisinājies WorldCast Systems prezentācijas pasākums!

WorldCast Systems prezentācijas pasākumā, kurš norisinājās 2024. gada 19. martā kinostudijā RIJA Rīgā, skaņas pārraides profesionāļi un entuziasti pulcējās, lai gūtu priekšstatu par jaunākajiem sasniegumiem FM raidītāju tehnoloģijā, audio kodekos un mēriekārtās, kā arī iepazītu Audemat, APT un Kybio produktus.

Apmeklētājiem bija ekskluzīva iespēja piedzīvot arī Ecreso FM 1kW AiO Extreme sērijas FM raidītāja demonstrāciju, uzzinot tā galvenos parametrus, 5 joslu skaņas procesora priekšrocības un iebūvētās APT IP dekodera programmatūras priekšrocības audio un MPX, salīdzinot ar IP dekodēšanu.

Seminārā bija iespēja iepazīties ar A-T Trade Music komandu un WorldCast Systems pārstāvjiem, kuri izstāstīja arī par uzņēmuma vēsturi, biznesa iniciatīvām un produktu līniju. Semināra ietvaros apmeklētāji arī detalizētāk iepazina Ecreso raidītājius un to komplektāciju, gūstot vērtīgu ieskatu jaunākajās tehnoloģijās, kas ir skaņas pārraides nākotne.

Papildus tam, dalībniekiem bija iespēja uzdot sev svarīgus jautājumus WorldCast Systems ekspertiem un tādējādi labāk izprast demonstrēto produktu tehniskos aspektus. Bija iespēja arī personīgi tikties ar WorldCast Systems inženieriem un nodibināt nozīmīgus sakarus.

Lai uzzinātu vairāk par WorldCast Systems, lūdzu, apmeklējiet viņu mājaslapu.

Zīmoli

WELTMEISTERVIC FIRTHElixirKAWAIRightOn
71
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!