BOSE skaņas risinājumi dievnamiem!

Inovācijas. Atbalsts. Iedvesma.

Spēcīgs vēstījums un kopīgas misijas apziņa — dievnamiem ir nepieciešama skanīga sirds!

Dzīvojamās istabas, laukumi brīvā dabā un iespaidīgas katedrāles - lai kur jūs pulcētos, Bose Professional piedāvā plašu skaņu risinājumu klāstu, kas atbildīs ikvienām prasībām. 

 

Daudzpusīgi risinājumi
Dažas dievkalpojumu telpas ir īslaicīgas vai vienkārši funkcionālas, savukārt dažas no tām ir paliekoši mākslas darbi. Bose Professional piedāvā iespējas abos gadījumos - sistēmas var attīstīties arī kopā ar jums: no pārnēsājamām PA, ātram un ērtam skaņas risinājumam, līdz uzstādītām sistēmām, kas nodrošina patiesi iespaidīgu skaņu.

Vienkārša darbība
Bose Professional sistēmas ir uzticamas un viegli lietojamas — viedās funkcijas, kuras var ieprogrammēt automātiskai darbībai atvieglo sistēmas darbu un palīdz novērst nepilnības un jebkuru uztraukumu par nepietiekamu skaņas kvalitāti.

Iedvesma
Lūgšanu vietās skaņas aprīkojumam nevajadzētu būt uzmanības centrā. Tam vajadzētu sniegt nepieciešamo atbalstu, lai nodrošinātu netraucētus dievkalpojumus. Novatoriskas tehnoloģijas un dizains nodrošinās, ka Bose Professional produkti darbosies un iederēsies jebkurā dievnamā gan kvalitatīvai runas pārraidei, gan mūzikas atskaņošanai.

Instalācijām iesakām Bose Professional Panaray MA12EX skaļruņus un piedāvājam rast atbilstošāko risinājumu jebkurām vajadzībām.

Lai pieteiktos konsultācijai, lūdzam sazināties ar Bose Professional produktu speciālistu:

Zīmoli

AmpegKorgGHSNeutrikBose Professional
71
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!