Novation Launchkey 88!

Premium klases 88 taustiņu MIDI
klaviatūra izteiksmīgas
mūzikas radīšanai

Neatkarīgi no mūzikas žanra, kuru pārstāvat, Launchkey 88 sniedz jums visu nepieciešamo, lai ar Ableton Live radītu izteiksmīgu mūziku. Launchkey 88 MIDI kontrollerim ir daļēji svērta klaviatūra, pieskāriena stiprumam jutīgi padi, kā arī iespaidīgs funkciju klāsts.

Spēlējiet izteiksmīgi

Sajūtu ziņā Launchkey 88 ir lielisks. Novation augstākās klases daļēji svērtā klaviatūra ir radīta, lai varat spēlēt izteiksmīgi un izjusti. Launchkey 88 klaviatūra ir paredzēta mūziķim un tā tver katru izpildījuma detaļu.

Intuitīva integrācija

Iegūstiet vairāk no DAW, izmantojot īpašu integrāciju. Jūs varat intuitīvi kontrolēt visas galvenās funkcijas Ableton Live, Logic Pro, Cubase un citās programmās, kā arī miksēšanas, transport un navigācijas kontroles visiem citiem galvenajiem DAW, tostarp Studio One, Pro Tools un Reaper, izmantojot HUI.

Pasakiet vairāk ar savu mūziku

Pārveidojiet savu skaņu, izmantojot Launchkey 88 sniegtās iespējas. Three Chord režīms ļauj ar vienu pieskārienu aktivizēt sarežģītus akordus. Scale režīms parūpēsies par to, ka vienmēr nospiežat pareizo noti. Apvienojiet režīmus, lai sasniegtu jaunas muzikālas virsotnes, bez piepūles atklājot jaunas iespējas un gūstot iedvesmu.

Spēlējiet jebko

Savienojiet pilna izmēra piecu kontaktu MIDI izeju ar savu iecienītāko sintezatoru un cita veida aparatūru. Izmantojiet Novation Components, lai konfigurētu četrus pielāgotos režīmus un kontrolētu savu aprīkojumu, kā vien vēlaties.

Arpedžiators

Izpētiet jaunus apvāršņus un ļaujiet melodijām jūs aizraut. Izmantojiet Strum režīmu, lai atskaņotu arpēdžijas, izmantojot mod kontroles rīku.

Komplektā iekļautā programmatūra

 • Ableton Live Lite — slavenā elektroniskās mūzikas radīšanas programmatūra ar lielisku Launchkey integrāciju. Efekti, instrumenti, skaņas un visa veida radošās funkcijas — viss nepieciešamais jebkura veida mūzikas radīšanai.
 • XLN Audio Addictive Keys — pievienojiet saviem ierakstiem klavieres, izmantojot Studio Grand, kuru pamatā ir ikoniskais Steinway® D modelis. Jūsu vajadzībām pieejama profesionāla ierakstu studija, kas izveidota tā, lai iemūžinātu burvīgu klavieru skanējumu.
 • AAS Session Bundle — dažādas skaņas jūsu ierakstiem: Lounge Lizard autentiskas klasisko elektrisko klavieru skaņas; Strum Session akustiskās un elektriskās ģitāras skaņas; Ultra Analog Session sintezatora skaņas.
 • Spitfire Audio LABS Expressive Strings — Ekskluzīvi pieejams Launchkey: iegūstiet izteiksmīgas un reālistiskas stīgu skaņas. Kontrolējiet release, reverb un fade efektus, lai pievienotu skaņdarbiem īpašu noskaņu.
 • Klevgrand R0Verb — Hibrīds starp vienkāršu reverb un ļoti sarežģītu delay efektu viegli lietojamā spraudnī. Izveidojiet savu reverb un izmantojiet to savas mūzikas radīšanā.
 • Klevgrand DAW Cassette — Atgrieziet savu skaņu kasešu zelta laikmetā, precīzi atveidojot saturation, distortion, noise un wobble efektus.

Specifikācija

Apkopojums:

 • 88 taustiņu daļēji svērta klaviatūra ar regulējamu jutību
 • 16 pieskāriena stiprumam jutīgi padi ar polifonisku pieskārienu
 • 9 feideiri ar esošo parametru uztvērēju (pickup mode)
 • 8 potenciometri ar esošo parametru uztvērēju (pickup mode)
 • 9 fader pogas
 • Transport kontroles
 • MIDI DIN izeja
 • USB ieeja/izeja
 • Kensington lock

Zīmoli

MEINLGrassiRightOnAlesisSeymour Duncan
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!