MEINL instrumenti meditācijai!

MEINL Sonic Energy tika dibināts 2014. gadā. Sākumā tika izgatavoti Planetary Tuned gongi, bet pēc neilga laika sāka ražot arī enerģijas zvaniņus, toņdakšas, dziedošās bļodas un dažādus citus instrumentus meditācijai un skaņas terapijai.

MEINL Sonic Energy pašlaik nodrošina pasaulē plašāko skaņu terapijas instrumentu klāstu, ko ikdienā izmanto terapeiti, sitaminstrumentālisti un ikviens, kas vēlas relaksēties un priecāties par skaņām. Instrumenti tiek izmantoti masāžās, spa, skaņas terapijās, kā arī daudz kur citur. Ļaujiet skaņas enerģijai plūst caur jums un aizmirstiet par mūsdienu ikdienas radīto stresu.

Tagad MEINL Sonic Energy instrumenti ir pieejami arī pie mums!

Gongi un Tam Tami

Gongus galvenokārt izmanto kā mūzikas instrumentus orķestros vai kā skaņas centru meditācijā. Tie rada dziļu, relaksējošu ietekmi uz cilvēku. Gongi atšķiras pēc to izmēra, biezuma, formas, materiāla un spēles veida. Šie faktori nosaka gonga skaņas augstumu, toni, skaļumu un rezonansi, kas var būt dziļa un maiga vai dažkart pat spilgta un asa, radot unikālu skaņas pieredzi. Visi MEINL Sonic Energy gongi ir roku darbs.

Toņdakšas

Toņdakšu jeb kamertoņu terapijā toņdakšas izmanto, lai pārraidītu vibrācijas uz muskuļiem, kauliem, locītavām, plaušām, čakrām un dažādām ķermeņa refleksu zonām. Šīs vibrācijas liek dažādām ķermeņa zonām vibrēt un rezonēt, kas tādējādi var palīdzēt mazināt iekšējo disbalansu vai pat slimības. Šī terapija ir ļoti maigs, taču iedarbīgs veids, kā ārstēt ķermeni un prātu un atjaunot iekšējo līdzsvaru un veselību.

Dziedošās bļodas 

Dzīvē ir daudz stresa un steigas. Skaņas terapija piedāvā dažādus veidus, kā atbrīvoties no šī stresa. Mūsu šūnas vibrē dažādās skaņas frekvencēs – tāpēc mēs varam izmantojam skaņu un vibrācijas, lai uzlabotu šūnu un orgānu darbību. Dziedošās bļodas spēlē ar īpašu tam paredzētu vālīti un tās rada nomierinošu skaņu. Daudzās valstīs dziedošās bļodas tiek izmantotas meditācijā un terapijā. Retāk tās tiek izmantotas arī kā mūzikas instruments. Meinl Sonic Energy piedāvā plašu dziedošo bļodu klāstu no īpaša bronzas sakausējuma (atšķiras pēc svara un izmēra), kā arī no augstas tīrības pakāpes kvarca (arī atšķiras pēc skaņojuma un izmēra).

Pirmās sajūtas būs - atslābināts prāts un pacilājoša sajūta visā ķermenī. Ir ļoti patīkami un vienkārši klausīties un sajust skaņas radītās vibrācijas. Smadzenes koncentrēsies uz vibrācijām un automātiski atslābināsies, kas palīdzēs apturēt ātri mutuļojošās domas un relaksēties.

Dziedošie trauki

Kristāla dziedošie trauki ir mūzikas instrumentu veids, kas izgatavots no tīra kvarca kristāla. Tie rada detalizētu un tīru skaņu, ko var izmantot skaņas terapijā, meditācijā un citās garīgajās praksēs. Ar savu skaisto un unikālo dizainu kristāla dziedošie trauki ir populāra izvēle visiem, kuri vēlas savai ikdienai elegantu un dziedinošu papildinājumu.

Kalimbas

Kalimbas ir sitaminstrumenti, kas izgatavoti no vairākām plānām metāla plāksnītēm (taustiņiem), kas piestiprinātas uz kādas rezonējošas virsmas. Dažām kalimbām ir skaņas caurums vidū, dažas ir izgatavotas no masīvkoka.

Kalimbas sākotnējā izcelsme meklējama Āfrikā. Tas ir gadsimtiem vecs instruments, kas pazīstams arī kā "Mbira" un "Sansa" vai vienkārši "thumb piano".

Pirmajā brīdī šķiet, ka visām kalimbām ir līdzīgs dizains. Tomēr ir dažas īpašas iezīmes, kas padara tās par atšķirīgiem mūzikas instrumentiem. Tās atšķiras pēc taustiņu skaita, korpusa materiāla, korpusa formas un to, vai ir vai nav skaņas caurums.

Meinl Sonic Energy piedāvā dažādas kalimbas: sākot ar 8 nošu kalimbām, līdz 10 un 17 nošu masīvkoka, soundhole un wah-wah kalimbām, kā arī 21 nots profesionālo kalimbu. Atrodi savējo!

Hangi

Hangs ir mūzikas instruments, kas rada siltas un melodiskas skaņas. Tas ir izgatavots no tērauda un tiek spēlēts, uzsitot pa tā virsmu ar plaukstām, radot dažādus toņus un harmoniju. Ar savu unikālo dizainu un daudzpusīgo skanējumu hangi ir populāra izvēle gan profesionālu mūziķu, gan skaņu dziednieku vidū un to izmanto dažādos mūzikas žanros un skaņas terapijā.

Zvangas

Zvangas sastāv no tērauda rezonējoša korpusa un dažādiem toņu laukiem, kas paši par sevi ir harmoniski. To pentatoniskais skaņojums neļauj atskaņot neiederīgas notis — tādēļ tās ir lieliski piemērotas iesācējiem. Meditatīva, nomierinoša skaņa meditācijai un skaņas terapijai.

Rituālu bungas

Rituālu bungas ir viens no senākajiem bungu veidiem. Tagad tās izmanto gan šamaņu bungu ceremonijās, gan meditācijā un skaņas terapijā, gan mūzikas priekšnesumos.

Ir pieejams plašs rituālu bungu klāsts, sākot no dabiskām skaņām, kas ir lieliski piemērotas šamaņiem un rituāliem, līdz nomierinošām okeāna skaņām, kas ikkatram ļaus sajusties kā brīvdienās pie okeāna.

Zvani

Zvani ir lieliski instrumenti meditācijai, relaksācijai un skaņas terapijai. Tie tiek izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, koka un metāla un rada nomierinošas skaņas, kas palīdz mazināt stresu. 

Skaņas efekti

Skaņas var izraisīt vai pastiprināt ļoti dažādas emocijas. Izmantojot skaņas efektu instrumentus, jūs varat radīt visdažādākās skaņas un emocijas - nomierinoša lietus skaņa mierīgam vakaram vai īpaši skaņas efekti perkusionistiem, lai pārsteigtu savus klausītājus koncertos! 

  • Šeikeri - izgatavoti no dažādiem dabīgiem, videi draudzīgiem materiāliem.
  • Zvani - brīnišķīgi koka un metāla zvani, ko spēlēt ar rokām vai īpašu āmuriņu.
  • Tingshas - sāciet un beidziet meditāciju ar īpašo "ching" skaņu.
  • Tibetas zvani - tiek izmantoti meditācijai un kā instruments budisma rituālos.
  • Lietuskoks - ir pieejami dažāda izmēra un skaļuma lietuskoki.
  • Pērkona bungas - radiet spēcīgu pērkona dārdu skaņu, kas pārsteigs ikvienu klausītāju.

Didžeridū

Didžeridū ir ar virstoņiem bagāti pūšaminstrumenti, kas var mazināt krākšanu un citas ar miega traucējumiem saistītas problēmas. Meinl Sonic Energy piedāvā plašu didžeridu klāstu katrai gaumei.

Didžeridū galvenokārt spēlē sēžot, instrumenta galam balstoties uz grīdas. Kā iesācējs, jūs, iespējams, varēsiet radīt tikai neparastu, dūcošu skaņu. Tomēr didžeridū spēj sniegt daudz vairāk. Pieredzējušiem mūziķiem ar didžeridū izdodas radīt daudzpusīgas skaņas, ritmus un kompozīcijas, izmantojot muti un rīkli, balss efektus, kā arī speciālas elpošanas tehnikas.

Pētījumā norādīts, ka, spēlējot didžeridū un trenējoties tikai 20 minūtes dienā piecas dienas nedēļā, apnojas indekss var samazināties līdz pat 48%. Miega apnojas smagums var samazināties no vidēja līmeņa līdz zemam līmenim. Saskaņā ar pētāmo personu aizpildīto anketu didžeridū ir ievērojami uzlabojis arī subjekta miega kvalitāti.*

* „Hilft Didgeridoo spielen gegen Schlafapnoe?“; https://schlafapnoe.de/hilft-didgeridoo-spielen-gegen-schlafapnoe/

Enerģijas zvani

Enerģijas zvani tiek izgatavotas no alumīnija un piestiprināti pie koka pamatnes. Tie tiek spēlēti ar nelielu koka vālīti, lai radītu augstu skaņu. Varat tos izmantot meditācijas beigās vai sākumā, kā arī skaņas terapijā un daudz kur citur. MEINL Sonic Energy enerģijas zvani ir noskaņoti uz dažādām specifiskām frekvencēm (pamatojoties uz Hansa Kusto aprēķiniem).

Zīmoli

TamaIbanezRightOnAlesisErnie Ball
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!