Jaunais Shure SM7dB mikrofons!

Audio ikonas jaunākā versija — Shure SM7dB! Visu iecienītā skaņa tagad arī ar iebūvētu priekšpastiprinātāju, kas ļauj podkāstu un tiešreižu veidotājiem, kā arī mūziķiem iegūt perfektu vokāla skanējumu neatkarīgi no pieejamā papildus aprīkojuma.

SM7dB piedāvā Shure izstrādātu priekšpastiprinātāju, kas nodrošina pietiekamu jaudu darbam ar jebkuru XLR interfeisu. Nodrošinot līdz pat +28 dB pastiprinājumu, priekšpastiprinātājs saglabā mikrofona frekvenču diapazonu. Viss, kas jums nepieciešams, ir interfeiss vai mikseris, kas piedāvā +48 V phantom power, lai darbinātu priekšpastiprinātāju. Brīdžos, kad priekšpastiprinātājs tomēr nav vajadzīgs, pavelciet slēdzi pa kreisi uz “bypass” un iegūstiet oriģinālo SM7B veiktspēju.

  • Tieši tāds pastiprinājums, kāds jums nepieciešams!

Vairāk neuztraucieties par to, ka audio interfeisam var trūkt nepieciešamā pastiprinājuma lieliskam skanējumam. Ar SM7dB jums vairs nav nepieciešami in-line priekšpastiprinātāji un citi piederumi, bet jums būs pieejams klasiskais SM7 skanējums neatkarīgi no vietas, kur veicat ierakstu.

  • Skaņa, kuru vienmēr esat vēlējušies!

Lielisks rear-rejection un textbook kardioīds virzienu diagrammas veids izolē balsi no fona trokšņiem, kas ir ideāli piemērots ierakstu veikšanai apstākļos, kur ir dzirdami fona trokšņi. 

  • Izmantot priekšpastiprinātāju vai, nē?

Ierakstot skaļus skaņas avotus, piemēram, ģitāras pastiprinātāju, izmantojiet +18dB vai bypass priekšpastiprinātāju. Podkāstu ierakstīšanai vai klusa skaņas avota ierakstīšanai izvēlieties pilnu pastiprinājumu +28dB.

Shure inženieri ir rūpīgi strādājuši, lai nodrošinātu SM7db tādu pašu skaņas signālu, kā oriģinālajam SM7B.

Neatkarīgi no tā, vai priekšpastiprinātājs ir aktivizēts vai, nē, jūs iegūsiet vienlīdz detalizētu skanējumu, pateicoties dinamiskajam mikrofona veidam un 50 - 20,000Hz frekvenču diapazonam.

Būs dzirdamas gan visas augsto frekvenču, gan zemo frekvenču skaņas, nodrošinot patiesi dabisku skanējumu.

Zīmoli

KURZWEILYamahaMARKBASSProelDunlop
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!