Jaunums - Yamaha Clavinova CSP-200 sērijas digitālās klavieres!

Yamaha Clavinova 

Sajūti mūziku. Spēlē gudri. CSP.

 

Digitālās klavieres, kuras viegli vadāmas ar viedtelefonu vai planšeti

Ar elegantu, aukustisko klavieru dizainu, CSP-295 ir šīs sērijas labākais modelis. Flīģeļa versijai CSP-295GP ir atverams un aizverams klavieru vāks, kas piešķir šīm klavierēm ekskluzīvu flīģeļa izskatu. Neatkarīgi no tā vai izvēlēsieties kādu no šiem abiem modeļiem vai citas šīs sērijas digtālās klavieres (CSP-275, CSP-255) jūs noteikti varēsiet apgūt klavierspēli ar jautrību un prieku! 

Iemācieties spēlēt klavieres viegli ar Smart Pianist aplikāciju

Clavinova CSP sērija parāda, ka klavieres var iemācīties spēlēt arī viegli un ar prieku, bet šīs sērijas klavieres ir arī labākā izvēle pieredzējušiem un profesionāliem pienistiem. Lietotne Smart Pianist analizē jūsu iecienītākās dziesmas un spēj ģenerēt notis, no kurām spēlēt. Taustiņi ir aprīkoti ar Stream Lights gaismas indikatoriem, kas palīdz iemācīties spēlēt klavieres pat nepazīstot notis. 

Daži vienkārši soļi:

1. Dziesmas izvēle — izvēlieties pavadījuma dziesmu no savas audio vai dziesmu bibliotēkas.

2. Notis no audio — ielādējiet dziesmu lietotnē Smart Pianist. Funkcija “Notis no audio” analizē akordus un notis un nekavējoties izveido partitūru, kuru varat izmantot, lai viengli apgūtu dziesmu.

3. Stream Lights gaismas indikatori — laiks sākt spēlēt! Ļaujiet gaismām jūs vadīt - tās parādīs, kurus taustiņus kurā brīdī un cik ilgi jāspiež, lai varat atskaņot jūsu iecienītāko dziesmu.

Jaunas iespējas ar Smart Pianist aplikāciju:

  • Atskaņojiet savas iecienītākās dziesmas - Izmantojot funkciju “Notis no audio”, Smart Pianist izveido no jūsu viedierīcē esošajām dziesmām nošu partitūru, lai varat apgūt dziesmu. 
  • Jūsu pavadošā grupa — izbaudiet dinamisku grupas pavadījumu, pat spēlējot vienatnē. Automātiskā pavadījuma funkcija piedāvā plašu mūzikas žanru izvēli, kas atbildīs jūsu stilam.
  • Ierakstiet mūziku — ierakstiet mūziku, izmantojot lietotni Smart Pianist, un izveidojiet audio failus, kurus jebkurā laikā varat saglabāt un klausīties savā viedierīcē.

Jaunākās tehnoloģijas un plašs iespēju klāsts vienā mūzikas instrumentā

Plaša skaņu krātuve

No izcilu taustiņinstrumentu, piemēram, Yamaha CFX koncertflīģeļa un Bösendorfer Imperial skaņām, līdz stīgu instrumentiem, sitaminstrumentiem un pat koriem – Clavinova CSP sērijai ir plašs instrumentu skaņu un efektu klāsts. Turklāt CSP piedāvā plašu krātuvi, kurā ir vairāk nekā 400 dziesmu. Atskaņojiet savu iecienītāko mūziku un pielāgojiet skanējumu vai tempu atbilstoši savām vajadzībām. Varat pat izslēgt vokālu no audio. Ar Smart Pianist aplikāciju jums ir viss nepieciešamais, lai no muzicēšanas procesa varat gūt maksimālu prieku!

Solo, grupa, orķestris un daudz kas cits

Clavinova CSP sērija sniedz neskaitāmus veidus, kā izpausties mūzikā. Mainot pavadījuma stilu, varat baudīt uzstāšanos ar roka ansambli, džezа ansambli un daudziem citiem sastāviem. Izvēlieties kādu no 525 pavadījuma stiliem un pilnveidojiet tos, pievienojot dažas no 919 atsevišķu instrumentu skaņām.

Patīk arī dziedāt? Clavinova CSP sērija piedāvā iespēju pieslēgt mikrofona un Vocal Harmony funkciju, kas ļauj dziedāt līdzi savām iecienītākajām dziesmām un skaņdarbiem.

Ar Stream lights un Flowkey spēlēt ir viegli un jautri

Kā tas darbojas

Izvēlieties dziesmu. Ja vēlaties, ļaujiet Stream Lights jums rādīt, kā jāspēlē. Šī dinamiskā gaismu funkcija ir integrēta CSP klavierēs un to var ieslēgt vai izslēgt, pēc jūsu vēlmēm.

Lieliska iespēja: bezmaksas 3 mēnešu Flowkey Premium izmēģinājuma versija

Flowkey ir aizraujoša aplikācija, kas palīdz iemācīties spēlēt klavieres. Lietotne piedāvā plašu interaktīvu dziesmu, apamācību un kursu izvēli un sniedz tūlītēju atgriezenisko saiti par jūsu panākumiem un analizē jūsu progresu. Savienojiet savas Yamaha digitālās klavieres ar flowkey un iemācieties atskaņot savas iecienītākās dziesmas.

Saņemiet flowkey Premium bezmaksas 3 mēnešu izmēģinājuma versiju, reģistrējot savu jauno Clavinova CSP.

*Latvijā Yamaha CSP sērijas klavieres ekskluzīvi pieejamas tikai BestMusic.lv

Avots: https://europe.yamaha.com/en/products/contents/pianos/csp_series/index.html

Zīmoli

YamahaMEINLElixirProelDunlop
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!