Uzlabotie Focusrite Scarlett 4th gen audio interfeisi!

Neticami priekšpastiprinātāji. Kolosāls dinamiskais diapazons. Pārveidots Air režīms

iespaidīgai studijas kvalitātes skaņai. Auto Gain un Clip Safe. Visa nepieciešamā programmatūra.

Ar tālvadību vadāmi 4th Generation priekšpastiprinātāji

Gatavi nodrošināt gan maigu vokāla skanējumu, gan pārliecinošu un masīvu pastiprinājumu - 2i2 un 4i4 ir aprīkoti ar augstas kvalitātes, īpaši zema trokšņa līmeņa 4th Generation priekšpastiprinātājiem, kuri piedāvā 69 dB pastiprinājuma diapazonu, lai spētu nodrošināt datalizētu un patiesi kvalitatīvu skaņu.

Studijas kvalitātes Hi-Z un līnijas ieejas

Izmantojiet Hi-Z instrumentu ieejas, kādas parasti ir pastiprinātājos, un piedzīvojiet lieisku ģitāras skanējumu. Īpaši augstas kvalitātes līniju ieejas ir spējīgas arī precīzi iemūžināt sintezatoru un citu taustiņinstrumentu skanējuma īpašības.

Labākie pārveidotāji

Nospiežot sarkano ieraksta pogu, jūs veicat ierakstu ar profesionāla līmeņa, 192 kHz, 24 bitu pārveidotājie no RedNet: vadošajiem interfeisiem, kas atrodami neskaitāmās augstākās klases studijās visā pasaulē. Ierakstiet dziesmas, nekad vairs neuztraucoties par troksni un skaņas kvalitātes zudumu.

Auto Gain nodrošinās perfektu līmeni

Vienkārši nospiediet pogu un spēlējiet instrumentu 10s - 2i2 un 4i4 pats pielāgos perfektu līmeni. Scarlett izvēlas ideālu pastiprinājuma veidu, lai maksimāli izmantotu savu milzīgo dinamisko diapazonu, dodot jums iespēju netraucēti ļauties mūzikai.

Clip Safe, lai jūs neкad nepazaudētu svarīgu ierakstu

Pieslēdziet 2i2 vai 4i4, un spēlējiet - Clip Safe būs uzticamas ausis, kuras pārbaudīs skaņas līmeni ar ātrumu līdz pat 96 000 reizēm sekundē — tas ir vairāk par visvērīgāko un uzmanīgāko skaņu režisora veikumu. Clip Safe automātiski pielāgos pastiprinājumu, ja pastāv risks, ka tas varētu radīt troksni vai citus ieraksta traucējumus. Ļaujieties mūzikai, nezaudējot nevienu ieraksta sekundi.

30 gadu garumā izkopta studijas kvalitātes skaņa divos lieliskos režīmos:

  • Air režīms - Presence

Ikoniskā Studio Console skaņa. Presence režīms uzlabo signāla kvalitāti, izvirzot skaņu miksa priekšgalā. Izveidojiet maigus vokāla ierakstus, tveriet katru akustiskās ģitāras ģitāras skanējuma smalkāko detaļu un dzirdiet, kā viegli un neuzbāzīgi skan bungas.

  • Air režīms - Harmonic Drive

Izceliet savus vokāla un instrumentu ierakstus. Harmonic Drive režīms padara spilgtākas vidējā diapazona harmonijas, liekot tām skanēt cauri miksam. Izmantojiet to ģitārai, vokālam vai jebkam citam, kam nepieciešams nedaudz vairāk jaudas skanējumā. 

Kolosāls 120dB dinamiskais diapazons

Dinamiskais diapazons ir atšķirība starp visskaļākajām un klusākajām skaņām, kuras varat ierakstīt vai atskaņot. Tas padara jūsu skanējumu dzīvu. Scarlett 120 dB piedāvā neticamas iespējas detalizēta un kvalitatīva  ieraksta veikšanai.

Īpaši izstrādāts austiņu pastiprinātājs

Pilnīgi jaunais austiņu pastiprinātāja dizains nodrošina vislabāko skaņu, ko jebkad būsiet dzirdējuši no Scarlett interfeisa. Visiem Scarlett tagad ir arī neatkarīgas kontroles austiņām un monitoriem.

Loopback

Nepieciešami sampli? Radiet savus, izmantojot Loopback. Visi 4th Gen Scarlett ļauj viegli iegūt stereo audio no mūzikas lietotnēm.

Visa nepieciešamā programmatūra lielisku ierkastu radīšanai

Sāciet ar komplektā iekļauto Pro Tools Artist vai Ableton Live Lite ierakstīšanas programmatūru, tad izmantojiet Hitmaker Expansion, kur ir viss nepieciešamais, lai jūsu ierakstiem nodrošinātu augstākās kvalitātes studijas skaņu.

 

Focusrite Control 2

Focusrite Control 2 ir jaudīga lietotne, lai padarītu ierkastu procesam nepieciešamos uzstādīšanas darbus ātrus un vieglus. Pieejams PC un Mac.

Viegls sākums

Nepieciešama palīdzība, lai iesāktu darboties ar Scarlett? Easy Start rīks palīdzēs jums ar programmatūru un iestatījumiem, kā arī sniegs padomus veiksmīgam ierakstu procesam un citu noderīgu informāciju.

Iegādājies jaunos Focusrite Scarlett 4th gen šeit

Zīmoli

JohannusZildjianVOXM-AudioEpiphone
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!