Markbass Virtuoso konkurss!

Markbass Virtuoso ir konkurss visiem jaunajiem basģitāristiem vecumā no 15 līdz 29 gadiem.

Uzfilmē video, kurā atskaņo vienu dziesmu pēc izvēles kāda no šiem mūzikas stiliem: tradicionālais džezs, laikmetīgais džezs, latīņu džezs, džez-roks vai Fusion.

Video jābūt ierakstītam ar vienu kameru, vienu kadru un bez rediģēšanas. Kadrā ir jābū redzamam izpildītājam pilnā augumā. Roku tuvplāni nav atļauti. Video failu vai saiti tā lejupielādei kopā ar personas apliecības vai pases kopiju (nepilngadīgas personas gadījumā ir nepieciešama arī viena vecāka vai aizbildņu dokumentu kopija), Mod B Release Authorization datu apstrādes atļaujas parakstītu dokumentu, visu kontaktinformāciju, kā arī pilnībā aizpildītu konkursa reģistrācijas veidlapu sūti uz e-pastu virtuoso@markbass.it

Lūdzu, kā e-pasta tēmu norādi "Markbass Virtuoso International Contest".

Videoklipiem jābūt iesūtītiem līdz 2023. gada 10. septembra pusnaktij pēc Pacific Daylight laika.

Žūrija izvēlēsies 3 labākos basģitāristus pēc šādiem kritērijiem: virtuozitāte, muzikalitāte, tehnika, intonācija, ritmiskā precizitāte, skaņas kvalitāte.

Labāko basģitāristu un vēl divus divus basģitāristus izvēlēsies Markbass mākslinieks ALAIN CARON. Tie tiks paziņoti 15. septembrī un saņems šādas balvas:

1.) Little Mark 58R head + MB58R 104 Energy cabinet + F1 bass JF1 Old Yellow 4 CR RW
2.) Little Mark 58R head + Gloxy bass MB GV5 Gloxy Val Black CR MP
3.) Mark Vintage Pre + Gloxy bass MB GV4 Gloxy Val Surf Green CR MF

Nepalaid garām šo neticamo iespēju laimēt pārsteidzošas balvas un .. tas vēl nav viss!

Pirmās vietas iegūvējs saņems ne tikai satriecošas balvas, bet arī iespēju viesoties pie Markbass Peskarā 2023. gada 8. oktobrī un atklāt Alain Caron un viņa grupas koncertu ar uzvarētāja dziesmu!

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklē: https://www.markbass.it/virtuoso/ 

Zīmoli

IbanezAmpegORTEGAEssexBoss
70
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!