Jaunums - Mooer un GTRS!

Ar lielu prieku ziņojam, ka esam kļuvuši par Mooer un GTRS oficiālajiem izplatītājiem!

Tagad mūsu preču klāstā pieejami vairāk kā 60 Mooer efektu pedāļi un procesori, kā arī ģitāru pastiprinātāji un GTRS Intelligent elektriskās ģitāras ar iebūvētiem efektiem!

 

MOOER kļuva salveni 2010. gadā ar saviem oriģinālajiem mikroizmēra ģitāras efektu pedāļiem. Sākotnējo koncepciju izstrādāja 4 draugi, kuri aizraujas ar mūziku un tehnoloģijām. Kopš tā laika MOOER ir nozares līderis kvalitatīvu skaņas tehnoloģiju nodrošināšanā mūziķiem visā pasaulē.

MOOER tradījuši arī ļoti radošus un inovatīvus produktus. 2016. gadā MOOER uzsāka sadarbības ar mūziķiem, izstrādājot ļoti sarežģītus digitālos produktus, piemēram, Devin Townsend OCEAN MACHINE, MICRO PREAMP sēriju, GE200 multi-effects procesoru un RADAR IR Loader. Šī tendence turpinājās arī 2018. gadā ar kritiķu atzinīgi novērtēto PREAMP LIVE, kā arī ieviešot jaunus kombinēto pedāļu bloku risinājumus - TRUCK sēriju.

Tā kā mūzikas industrija turpina attīstīties, MOOER ir apņēmības pilni arī turpmāk piedāvāt jaunus augstas kvalitātes audio produktus, koncentrējoties uz novatoriskām risinājumiem,tehnoloģijām un ergonomisku dizainu par pieņemamu cenu.

 

2020. gada aprīlī MOOER laida klajā MNRS dzinēja versiju 2.0 (MOOER Non-linear Response Sample). Tajā laikā viņi uzsāka sadarbību ar pieredzējušu instrumentu dizaineri Kenji Wong un izstrādāja GTRS līniju, kas ir MOOER pirmā pilnībā integrētā elektriskās ģitāras efektu sistēma.
Viņu misija ir sniegt mūziķiem jaunākās audio tehnoloģijas, vienlaikus godinot tradīcijas — produkti, kas pārmanto tradicionālo ģitāru skanējuma skaistumu un sniedz mūsdienu tehnoloģiju ērtības. GTRS sniedz mūziķiem iespējas spēlēt mājās vai ceļā, nezaudējot ģitāras kvalitatīvo skanējumu.
 

Zīmoli

Bose ProfessionalElixirMARKBASSBossSteinway & Sons
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!