Jaunie BOSE PowerShareX pastiprinātāji!

PowerShareX: viedie jaudas pastiprinātāji

Bose Professional paziņo par jauniem PowerShareX sērijas pielāgojamiem jaudas pastiprinātājiem - PSX1204D, PSX2404D un PSX4804D. Izstrādāti, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju, šie viedie pastiprinātāji ar Dante digitālo audio piedāvā 1200, 2400 un 4800 vatu nominālo jaudu četros kanālos, nodrošinot precīzu jaudu un funkcionalitāti, kas nepieciešama dažādām lietojumprogrammām. Pamatojoties uz esošā PowerShare pastiprinātāju klāsta panākumiem, PowerShareX modeļi nodrošina vēl augstāku jaudas līmeni un uzlabotas funkcijas, padarot tos par ideālu Bose Professional skaļruņu sistēmu papildinājumu.

PowerShareX pastiprinātāji ir viegli integrējami ar Bose Professional DSP, skaļruņiem un visu ControlSpace ekosistēmu, nodrošinot projektēšanas, konfigurācijas, uzstādīšanas un darbības vienkāršošanu. Skaļruņu sākotnējie iestatījumi tiek pārbaudīti rūpnīcā, lai optimizētu veiktspēju, kas ļauj vieglāk tos konfigurēt; ControlSpace Designer programmatūra nodrošina visas Bose Professional sistēmas pārraudzību no viena lietotāja interfeisa, konfigurēšanai, kontrolei un uzraudzībai.

"Mēs īpašu uzmanību pievēršam tehnoloģijām un risinājumiem, kas palīdz mūsu klientiem radīt neticamu skaņas pieredzi ātrāk un efektīvāk," sacīja Adams Shulmans, Bose Professional instalāciju sistēmu produktu vadītājs. "Cieši sadarbojoties ar Powersoft, nozares vadošo pastiprinātāju zīmolu, mēs varam izstrādāt produktus, kas ir pilnībā integrēti mūsu ekosistēmā, vienlaikus izmantojot uzticamas un pārbaudītas tehnoloģiju platformas priekšrocības."

Katrs PowerShareX pastiprinātājs piedāvā pārbaudītu Powersoft tehnoloģiju, lai nodrošinātu efektīvu katra vata izmantošanu. PowerShareX priekšrocības ir spēja nodrošināt skaņas dizaineriem piekļuvi novatoriskai un elastīgai jaudas sadalei. 

Powersoft un Bose Professional sadarbības mērķis ir nodrošināt klientiem vislabāko iespējamo audio pieredzi un veiktspēju.

 

  • Četri kanāli
  • Borta DSP + DANTE™
  • Optimizēti skaļruņu iepriekšējie iestatījumi
  • 400 W – 4800 W ar enerģijas sadales tehnoloģiju
  • 1 RU Spacing saving
  • Proven Powersoft reliabilitty
  • Elastīga LO-Z abd HI-Z darbība
  • Controlspace Designer integrācija
  • Bezmaksas lejupielādējams design rīks

Zīmoli

RodeFocusriteBoston pianoGretsch GuitarsElixir
70
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!