Ielūdzam uz Bose jauno produktu prezentācijas pasākumu!

Bose jauno produktu prezentācijas pasākums notiks 6. jūlijā 15:00 veikalā "BEST MUSIC" Aleksandra Čaka ielā 118!

Starp tiem, kas būs veikuši reģistrāciju un ieradīsies uz prezentācijas pasākumu, izlozēsim vienu laimīgo, kurš savā īpašumā iegūs jauno BOSE S1 Pro+ PA sistēmu!

 

Jaunumi, kuri tiks prezentēti pasākumā:

 

Jaunais Bose S1 Pro+  paplašina bezvadu iespējas kompaktā, pārnēsājamā PA sistēmā

Jaunā Bose Professional viegli pārnēsājamā S1 Pro+ bezvadu PA sistēma ir attīstījusies, lai nodrošinātu lielāku jaudu vēl vieglākā ietvarā, kas sver tikai 6,5 kg, ar funkcijām, kas nodrošina maksimālu elastību sapulcēm un dažādiem pasākumiem.

S1 Pro+ var izmantot kā PA sistēmu, grīdas monitoru vai pastiprinātāju mēģinājumiem. Ar četrām pozicionēšanas opcijām — vertikāli uz galda, noliektu atpakaļ vai horizontāli uz grīdas, kā arī uzstādītu uz statīva — automātiskais EQ uztver orientāciju un pielāgo tā veiktspēju, lai saglabātu vislabāko iespējamo skaņu.

Vienkāršojiet iestatīšanu, novēršot nepieciešamību pēc kabeļiem, ar uzlādējamo litija jonu akumulatoru, kas ar vienu uzlādi nodrošina līdz pat 11 stundu darbību. Izvēles mikrofona/līnijas un instrumentu bezvadu RF raidītāji vienkārši savienojas pārī ar sistēmā integrētajiem bezvadu RF uztvērējiem, kurus var glabāt S1 Pro+ blokā un tie tiek uzlādēti, kad tos neizmanto.

Integrētajam trīs kanālu mikserim ir divi kanāli mikrofoniem un instrumentiem, bet viens paredzēts mūzikas atskaņošanai. Intuitīvie rotējošie OLED displeji katram kanālam ļauj ērti piekļūt neatkarīgām EQ, reverb un ToneMatch vadīklām, kā arī citiem iestatījumiem.

"S1 Pro+ nodrošina lieliskas skaņas elastību neatkarīgi no tā, vai nodrošina audio darbību, atrodoties ceļā, vai papildina Jūsu esošo PA sistēmu," stāsta Mortens Jorgensens, Bose Professional globālās pārdošanas viceprezidents. "Tā ir kvalitāte, ko jūs sagaidāt, izmantojot integrētās RF bezvadu un papildu bezvadu piederumu priekšrocības — viss vieglākā ietvarā."

 

Bose Professional izlaiž jaunu PowerShareX pastiprinātāju sēriju

Bose Professional paziņo par jauniem PowerShareX sērijas pielāgojamiem jaudas pastiprinātājiem - PSX1204D, PSX2404D un PSX4804D. Izstrādāti, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju, šie viedie pastiprinātāji ar Dante digitālo audio piedāvā 1200, 2400 un 4800 vatu nominālo jaudu četros kanālos, nodrošinot precīzu jaudu un funkcionalitāti, kas nepieciešama dažādām lietojumprogrammām. Pamatojoties uz esošā PowerShare pastiprinātāju klāsta panākumiem, PowerShareX modeļi nodrošina vēl augstāku jaudas līmeni un uzlabotas funkcijas, padarot tos par ideālu Bose Professional skaļruņu sistēmu papildinājumu.

PowerShareX pastiprinātāji ir viegli integrējami ar Bose Professional DSP, skaļruņiem un visu ControlSpace ekosistēmu, nodrošinot projektēšanas, konfigurācijas, uzstādīšanas un darbības vienkāršošanu.

"Mēs padziļinātu uzmanību pievēršam tehnoloģijām un risinājumiem, kas palīdz mūsu klientiem radīt neticamu audio pieredzi ātrāk un efektīvāk," sacīja Adams Shulmans, Bose Professional instalāciju sistēmu produktu vadītājs. "Cieši sadarbojoties ar Powersoft, nozares vadošo pastiprinātāju zīmolu, mēs varam izstrādāt produktus, kas ir pilnībā integrēti mūsu ekosistēmā, vienlaikus izmantojot uzticamas un pārbaudītas tehnoloģiju platformas priekšrocības."

Zīmoli

GrassiRolandMesaKURZWEILVandoren
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!