Skaņas dizains!

Skaņas dizains ir iespēja izveidot jūsu telpu apskaņošanu vislabākajā kvalitātē, nodrošināt maksimālu ieguvmu par optimālu cenu.

Veidojot publisku telpu, kafejnīcu vai viesnīcu interjeru, grūti ir iekļaut tajā apskaņošanas sistēmas. Tām jābūt harmonijā ar vidi, to izvietojumam jābūt diskrētam, bet galvenais ir kvalitatīvs skanējums.

Pareizi kombinējot dažādus skaļruņu modeļus un izstrādājot skaņas dizainu konkrētai vietai, rezultāts vienmēr patīkami pārsteidz- vienmērīgs kvalitatīvs skanējums, vienkārša kontrole un skaņas sistēmas konfigurācija.

Ja jūsu projektam nepieciešama tehniska konsultācija, padoms, kā labāk organizēt apskaņošanas risinājumu, tad raksti mūsu komandai un mēs Tev palīdzēsim.

Piedāvājam profesionālas bezmaksas konsultācijas, projekta izstrādi un realizāciju, izveidosim skaņas dizainu jūsu telpām. Mūsu veikala BEST MUSIC demo telpā ir iespēja paklausīties dažādu iekārtu skanējumu un salīdzināt to iespējas, kā arī saņemt profesionālu konsultāciju

Rakstiet: imants@attrade.lv

Zvaniet: (+371)29382578

Instalācijām iesakām MARTIN AUDIO zīmola ADORN, CDD un Blacklinex sērijas skaļruņus, BOSE Professional DESIGNMAX un FREESPACE skaļruņus

Zīmoli

MARKBASSVandorenLINE6CARLSBROEssex
70
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!