"Pastiprini vasaru" demo dienas 2023!

Ja vēlaties uzlabot skaņas kvalitāti savā restorānā, kafejnīcā, bārā, studijā vai mājās, kā arī uzzināt vairāk  par dažādu zīmolu un modeļu skaļruņiem, tad aicinām piedalīties "Pastiprini vasaru" skaļruņu un instalācijas iekārtu demonstrācijas dienās! Pasākums norisināsies no 17/05 līdz 19/05 un tā ietvaros jums būs iespēja izmēģināt un salīdzināt jaunākās tehnoloģijas skaņas dizaina jomā. 

Neliels ieskats pasākuma programmā:

  • Demonstrācijas — izmēģiniet dažādus skaļruņus un skaņas sistēmas no tādiem pasaulē labi pazīstamiem zīmoliem kā Bose, Martin Audio, Mackie u.c., lai uzzinātu to galvenās atšķirības un īpašības un izvēlētos piemērotāko risinājumu jūsu vēlmēm un vajadzībām.
  • Konsultācijas — mūsu zinošie un pieredzējušie eksperti ar prieku atbildēs uz jūsu jautājumiem un sniegs konsultācijas par skaņas dizainu. Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls skaņu inženieris, mūziķis, restorāna īpašnieks vai vienkārši mūzikas cienītājs, demonstrāciju dienās jūs noteikti uzzināsiet daudz jauna un gūsiet  neaizmirstamu pieredzi!

 

Nepalaidiet garām iespēju piedalīties šajā pasākumā!
Demo dienās būs iespēja izmēģināt lielāko daļu no aprīkojuma, kas "Pastiprini vasaru” akcijas ietvaros būs pieejams ar lieliskām atlaidēm.

Ja vēlaties pieteikt privātu konsultāciju, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu [email protected], norādot vēlamo datumu un laiku.

Zīmoli

M-AudioCARLSBROADAM AUDIOSteinway & SonsWELTMEISTER
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!