Pieejami jaunie Martin Audio FlexPoint skaļruņi!

Ar lielu prieku ziņojam, ka pie mums veikalā - salonā A.Čaka 118 ieradušies jaunie Martin Audio FlexPoint skaļruņi!

Piedāvājam bezmaksas konsultācijas un iespēju izmēģināt, salīdzināt un iepazīt šos un citus skaļruņus! 

Rakstiet: [email protected] vai Zvaniet: (+371)29382578 un piesakieties bezmaksas konsultācijai! 

 

Martin Audio FlexPoint skaļruņi ir jaunums Premium Point Source kategorijā!

Neliela izmēra augstas veiktspējas point source skaļruņi joprojām ir neaizstājami dažādos koncertos, instalācijās, vai veidojot skaņas dizainu dāzādiem pasākumiem. Lai gan line array sistēmas un vairāku joslu akustiskās sistēmas nodrošina izcilus risinājumus liela un vidēja izmēra pasākumu norises vietām, ir nepieciešams risinājums aiztures līnijām, tuvā plāna apskaņošanai; kā arī nelielu pasākumu jaudīgai nodrošināšanai

Līdzās Wavefront Precision line array masīvu un TORUS sistēmām FlexPoint™ sērija papildina augstākās kvalitātes skaļruņu piedāvājumu, lai nodrošinātu Martin Audio raksturīgo skanējumu gan neliela izmēra telpās, gan lielākajos mūzikas festivālos.

Moderns akustiskais dizains un tehnoloģiskais risinājums padara FlexPoint sērijas skaļruņu sistēmas unikālas, bet saglabājot MARTIN AUDIO leģendāro skanējumu

FlexPoint sistēmas nodrošina visaugstākās kvalitātes skaņu, kas atbilst prestižāko mūziķu augstajām prasībām, savukārt to komponentu konfigurācija samazina ekspluatācijas izmaksas un nepieciešamo pastiprinātāju skaitu.

FlexPoint sērija piedāvā piecus modeļus, aptverot plašu pielietojuma iespēju klāstu — no dzīvās mūzikas un teātra apskaņošanas līdz pat skaņas instalācijām. Visi šīs sērijas skaļruņi ir kompakti un nodrošina maksimālu skaņas detalizāciju, augstu skaņas spiedienu un pārklājumu gan horizontālā, gan vertikālā plaknē.

FlexPoint sistēmas ir izstrādātas arī tā, lai tās būtu ātri un vienkārši integrējamas ar Wavefont Precision un TORUS sistēmām (kā papildus skaļruņi), nodrošinot tādas pašas izcilas skaņas īpašības un vienmērīgu skaņas pārklājumu visā norises vietā.

  • Coaxial Point Source innovācija — visa pamatā ir Coaxial Point Source tehnoloģija, kas pirms tam veiksmīgi adaptēta un pielietota CDD sērijas skaļruņos instalācijām. Atšķirībā no 2-joslu akustiskajām sistēmām, koaksiālā sistēma ar Martin Audio izstrādāto tehnoloģiju veido daudz plašāku un daudz vienmērīgāku skaņas lauka pārklājumu, uzlabo LF un HF  skaļruņu skanējumu nodrošinot vienmērīgāku un konsekventāku frekvenču diapazonu arī ārpus skaļruņu ass.

  • Pielāgojami daudzfunkcionāli korpusi — FlexPoint korpusi ir izgatavoti no bērza koka saplākšņa un ir krāsoti ar nodilumizturīgu krāsu (standarta variantā -  melnā krāsā). Tērauda režģi ar trīsslāņu poliestera pamatni nodrošina elegantu, profesionālu izskatu, tajā pašā laikā nodrošinot aizsardzību pret putekļiem un ūdeni (atbilstoši IP54 novērtējumam).

  • Daudzveidīgas izvietošanas iespējas — iebūvētie piekares punkti katrā FlexPoint korpusā nodrošina plašu montāžas iespēju klāstu atkarībā no modeļa. Ir iespējams ievietot stiprinājumus iekāršanai dažādās instalācijās, izmantot liras vai speciālu stiprinājumu iekāršanai skatuves konstrukcijās, pievienot sienas kronšteiniem, mazāko modeļi FP4 var stiprināt standarta mikrofona statīvā. Lielākiem modeļiem korpusu pamatnē ir arī dubultais stiprinājuma vieta standarta skandu statīviem (iespēja novietot leņķī vai vertikāli), kā arī iespēja pievienot iekares rāmi, kas nodrošina iespēju izvietot skaļruņus lejupvērstā virzienā.

  • Skandu daudzpusība — tad, kad nepieciešams, Martin Audio SX skandas var izmantot kopā ar FlexPoint sistēmām.

  • Programmatūra — lai sasniegtu maksimālu efektu, izvērtētu iekārtu izvietojumu gan instalācijās, gan arī koncertu apskaņošanā, ir izstrādāta DISPLAY 3 programatūra, ar kuras palīdzību jūs varat modelēt skaļruņu izvietojumu, simulēt noklājuma laukus un gūt apstiprinājumu par jūsu izveidotā skaņas dizaina atbilstību pasākuma izmēram un konfigurācijai. DISPALY 3 ir bezmaksas programma, kuru var lejupielādēt ražotāja mājas lapā.

 

 

 

 

Avots: https://martin-audio.com/products/series/flexpoint

Zīmoli

TAYLORGibson RemoNeutrikKorg
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!