Meinl bungu vālītes!

Bungu vālītes, rodi un slotiņas ir vissvarīgākie rīki jebkuram bundziniekam, jo tie rada tiešu saikni starp mūziķi un viņa instrumentu, kā arī izceļ unikālo šķīvju un bungu skanējumu. Visiem bundziniekiem vālītes ir ļoti personiska izvēle. Meinl mērķis ir bijis radīt augstākās kvalitātes vālīšu līniju ar pietiekoši plašu modeļu klāstu, lai katrs varētu atrast vispiemērotākās vālītes savai gaumei un vajadzībām.

Meinl vālītes tiek ražotas Vācijā! Tas nozīmē to, ka katrs solis ražošanas procesā tiek rūpīgi uzraudzīts, lai Mein ar lepnumu var piedāvāt savas vālītes klientiem.

Meinl pētniecības un izstrādes komanda nolēma radīt vālītes no šķīvju spēlētāja perspektīvas, lai katra vālīte vispirms izklausītos lieliski spēlējot šķīvjus. Galu galā, šķīvju izgatavošana jau ilgu laiku ir bijis ģimenes bizness.

Meinl komanda ir pievienojusi jaunu soli vālīšu ražošanas procesā: vispirms tiek nosvērtas un sašķirotas neapstrādāt koka sagataves atbilstoši konkrētajiem modeļiem, lai, pērkot jaunu vālīšu pāri, jūsu iecienītākās vālītes nebūtu pārāk vieglas vai pārāk smagas.

Pirms vālīšu izgatavošanas Amerikas Hickory un Ziemeļamerikas kļava ir kvadrātveida sagatavju veidā. Katra vālīte tiek ražota, izmantojot datora vadītus asmeņus, tādējādi iegūstot precīzu formu. Sākotnējā procesā atlasītās vieglākās sagataves kļūst par Big Apple sērijas vālītēm (kas ir lieliski piemērotas ride šķīvja spēlēšanai ātrā tempā), savukārt smagākās sagataves kļūst par Heavy sērijas vālītēm (kas ir īpaši izturīgas).

Ir vairāki faktori, kas ietekmē, kuras vālītes būs visatbilstošākās bundzinieka gaumei un vajadzībām. Uzziniet vairāk par vālīšu uzbūvi un un to unikālajām īpašībām:

Zīmoli

ProelAKAI SPAREMARTIN GUITARSJohannusRode
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!