Noslēdzies Saxophonia konkurss!

Ik pēc diviem gadiem Latvijā norisinās festivāls Saxophonia, kurš ir viens no lielākajiem saksofonmūzikas festivāliem Eiropā, kā arī viens no visvairāk apmeklētākajiem un populārākajiem mūzikas festivāliem Latvijā. Par vienu no festivāla neatņemamām sastāvdaļām ir kļuvis arī Saxophonia saksofonistu konkurss, kuru organizē Rīgas saksofonu kvartets un Artis Sīmanis sadarbībā ar Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju.

Šogad konkursā četrās vecuma grupās sacentās 82 jaunie saksofonisti no Latvijas mūzikas skolām. Mēs patiesi priecājamies būt starp konkursa atbalsītājiem un kopā ar BG France sarūpējām arī īpašas balvas konkursa laureātiem. Konkursa galveno balvu, Yamaha alta saksofonu, saņēma Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas audzēkne Paula Paparde-Štamere.

No sirds sveicam visus konkursa dalībniekus un organizatorus!

 

Zīmoli

YamahaEpiphone Steinway & SonsCampsDunlop
71
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!