Meinl Sonic Energy zvangas!

Zvangu 2007. gada februārī izgudroja Deniss Havlena, kurš to radīja no tukšas 9kg gāzes tvertnes. Neilgi pēc tam zvangas kļuva ļoti populāras meditācijas un skaņu terapijas praktizētāju vidū, taču šobrīd tas ir viens no populārākajiem instrumentiem pasaulē, ko var spēlēt jebkurš!

Šobrīd zvangu rezonējošie korpusi tiek izgatavoti no diviem kupolveidīgas formas gabaliem. Zvangu augšpusē ir vairāki izgriezumi, kas palīdz radīt dažādas notis. Nošu skaits un augstums mainās atkarībā no zvangas modeļa.  

INSTRUMENTS IKVIENAM

Nav nozīmes vai esat pedagogs, terapeits vai vienkārši cilvēks, kurš mīl mūziku - zvangas var spēlēt jebkurš neatkarīgi no vecuma un iepriekšējās muzikālās izglītības. Lai spelētu zvangu, Jums nav jāpārzina mūzikas teorija vai pat notis, jo tās ir izveidotas balstoties uz harmonisku un saskaņotu toņu secību, tāpēc nav iespējams radīt nepatīkamu skaņu kopu - tā vienmēr skanēs lieliski.

Lai zvanga skanētu to var spēlēt gan ar pirkstiem, gan īpašu vālīti. Ja jūs vēlaties radīt meditatīvas skaņas, vienkārši ātri un īsi uzsitiet pa zvangu ar pirkstiem.

MAZS IZMĒRS, LAI VARAT ZVANGU ŅEMT LĪDZI JEBKUR

Meinl Sonic Energy jaunums - Mini zvangas ir ar sešām notīm, ļoti kompaktu kabatas izmēru un tās ir piemērotas jebkuram mūzikas mīļotājam, skolotājam vai skaņu terapeitam. Tām ir ļoti kompakts izmērs, tāpēc tās ir ļoti viegli paņemt līdzi. Nav svarīgi, kur atrodaties - studijā, klasē, birojā vai ērti iekārtojies dīvānā, šīs zvangas, kuru diametrs ir nepilni 8cm, var spēlēt ikviens un jebkurā vietā, neatkarīgi no prasmēm.

Zīmoli

NeutrikJUPITERMarshallRMEShure
72
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!