Jaunums - Yamaha P-S500!

SĀCIET SAVU MUZIKĀLO CEĻOJUMU

Iemācieties spēlēt. Iemīliet mūziku. Izgaismojiet ceļu.

 

 

INTUITĪVA KONTROLE, IZMANTOJOT JŪSU VIEDIERĪCI

Vienkārši pieslēdziet klavieres viedierīcei un izmantojiet Smart Pianist aplikāciju, lai piekļūtu visiem instrumenta kontroles un konfigurācijas rīkiem. Jūs varat arī izmantot tādas lieliskas funkcijas kā aplikācijas radītas notis jūsu mīļākajām dziesmām, kuras palīdzēs apgūt un atskaņot šīs dziesmas.

 

STREAM LIGHTS PARĀDĪS JUMS CEĻU

Sarkanas un zilas gaismiņas virs katra taustiņa parādīs jums, kura nots un kad jāspēlē. Šī neparastā funkcija palīdz iemācīties spēlēt un trenēties pat nepazīstot notis un padara šo procesu jautrāku kā jebkad agrāk!

 

SPĒLĒJIET JŪSU MĪĻĀKĀS DZIESMAS VAI DZIESMAS, KURAS PIEEJAMAS IEBŪVĒTAJĀ BIBLIOTĒKĀ

Šīs klavieres piedāvā arī 403 dziesmas, kuras aptver plašu žanru klāstu - no popmūzikas līdz pat klasiskajai mūzikai. Jūs varat spēlēt melodijas ar pilna ansambļa pavadījumu. Audio to Score funkcija automātiski radīs klavieru pavadījuma notis no jūsu iecienītāko dziesmu audio, lai varat spēlēt kopā ar oriģinālajiem ierakstiem.

 

FUNKCIJAS UN ĪPAŠĪBAS

 

  • Divu pasaules labāko flīģeļu skaņa

P-S500 piedāvā Yamaha CFX flīģeļa un Bösendorfer Imperial flīģeļa skaņas semplus, lai varat piedzīvot patiesi lielisku klavieru skanējumu jūsu mājās.

  • Visaptveroša skaņas pieredze pat izmantojot austiņas

Binaurālā semplēšanas metode ar speciālajiem mikrofoniem, kuri tiek novietoti uz manekena ausīm tajā pašā augstumā, kur atrodas pianista ausis, nodrošinās jums reāla instrumenta skanējumu un liks justies tā, it kā jūs spēlētu augstākās kvalitātes flīģeli, pat izmantojot austiņas. Jūs pat nepamanīsiet, ka izmantojat austiņas!

  • Virtuālās rezonanses modelēšana (VRM)

Flīģelī stīgas rezonē visa korpusa garumā, radot bagātīgu vibrāciju, kas nodrošina burvīgu skaņu. Vibrē ne tikai tās stīgas, kuras spēlējat, bet arī visas pārējās. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ klavieru skaņa ir tik bagātīga un sarežģīta. Šis fenomens ir reproducēts arī P-S500, izmantojot Virtuālās Rezonanses Modelēšanu (VRM), kura izrēķina katras stīgas dažādos stāvokļus. Rezultātā P-S500 saņem informācijas kopumu par neskaitāmiem faktoriem, kas palīdz tam radīt īsta flīģeļa skanējuma un spēlēšanas sajūtu.

  • Autentisku klavieru pieskāriena sajūta, 88 taustiņu svērtā GHS klaviatūra

Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) klaviatūra nodrošina smagāku pieskāriena sajūtu apakšējā reģistrā, bet vieglāku pieskāriena sajūtu augšējā reģistrā, tieši tā pat kā akustiskajām klavierēm. Tas ir īpaši labi jaunajiem pianistiem, jo palīdz attīstīt pareizu pirkstu tehniku un stiprumu līdz brīdim, kad jāspēlē akustiskās klavieres.

  • Tembri

P-S500 ir aprīkotas ar 660 dažādiem augstākās kvalitātes instrumentu tembriem, piemēram, ērģeļu, stīgu, perkusiju un vēl daudzu citu instrumentu tembriem. No saksofona skanējuma līdz pat ģitāras siltajam un rezonējošajam skanējumam - P-S500, pateicoties Super Articulation tehnoloģijai, neticami precīzi reproducē katra instrumenta skaņu līdz pat sīkākajām niansēm.

  • Stili

Pavadījuma un ritma paterni (kurus sauc par ”Stiliem”) piedāvā plašu mūzikas žanru klāstu, piemēram, popmūziku, džezu, kas ļauj jums tikai ar vienu roku radīt pilna orķestra skanējumu.

  • Audio un MIDI ierakstīšana 

P-S500 ļauj jums ierakstīt jūsu priekšnesumus divos dažādos formātos: audio un MIDI. Audio ieraksts ļauj jums nosacīti iemūžināt jūsu spēlēšanu, lai jūs varat klausīties to savā viedierīcē. Savukārt MIDI ieraksts ļauj jums ierakstīt līdz pat 16 skaņdarbiem atsevišķi labo vai kreiso roku, vai sarežģītas multi instrumentālas aranžijas.

  • Mikrofona pieslēgšana un vokālā harmonija

Pie P-S500 varat pieslēgt arī mikrofonu, lai vienlaicīgi dziedātu un spēlētu. Vēl vairāk, jūs varat pievienot arī dažādus studijas kvalitātes efektus, piemēram, chorus jūsu balsij, vai izslēgt vokāla partiju audio ierakstos, ļaujot jums dziedāt kopā ar jūsu iecienītākajiem māksliniekiem un izbaudīt muzicēšanu vēl vairāk! 

Iegādājies šeit! 

Avots:  https://europe.yamaha.com/en/products/musical_instruments/pianos/p_series/p-s500/index.html

Zīmoli

KAWAID'AddarioIbanezGenelecEssex
70
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!