Martin Audio WPC optimizācija atjaunotajai “Sooroosh” zālei!

2019.gadā Tadžikistānas galvaspilsētā Dušanbe notika “Sooroosh” konferenču zāles (700 sēdvietas) renovācija. Šīs renovācijas ievaros A-T Trade Professional komanda īstenoja zāles audio tehnoloģiju infrastuktūras uzlabošanas projektu - zālē tika uzstādītas Martin Audio Wavefront Precision (WPC) sērijas sistēmas.

“Pārsvarā zāli izmantoja tikai konferencēm un sanāksmēm, nevis klasiskās, tradicionālās un popmūzikas koncertiem vai citiem šāda veida pasākumiem, kurus plāno rīkot šajā zālē,” stāsta Imants Cīrulis, A-T Trade Professional skaņas un skatuves aprīkojuma projektu vadītājs. 

Par konkrēto PA izvēli viņš saka: “ Klienta vēlme bija apskaņošanas sistēma, kas būtu piemērota gan multifunkcionālai zālei, gan brīvdabas pasākumiem, tādēļ WPC bija labākā izvēlē.”

Šī sistēma ir optimizēta “2-box” konfigurācijai - katrā pusē tā sastāv no astoņām divos punktos iekarinātām line-array tipa 3-joslu skandām, kuras ir viegli un ātri noņemamas, tādējādi ļaujot sistēmu pielāgot brīvdabas pasākumiem un apmierinot klienta vēlmes. 

Zem skatuves, īpaši izveidotos iedalījumos ar teicamu skaņas izolāciju, tika izvietoti arī astoņas SX218 zemfrekvences skandas (katrā iedalījumā pa divām šādām skandām). 

“Atrodoties uz skatuves nav jūtama šo zemfrekvenču skandu ietekme, nav sajūta, ka tieši zem kājām atrastos skaļruņi,” paskaidro Imants Cīrulis.

Seši iK42 četru kanālu pastiprinātāji ir paredzēti, lai nodrošinātu ar nepieciešamo jaudu WPC un SX218 skandas. (trīs pastiprinātāji katrā pusē), savukārt iK81 pastiprinātājs nodrošina Martin Audio LE200 pasīvos skatuves monitorus bi-amp režīmā. 

Skaņas sistēma ir aprīkota arī ar Yamaha digitālo mikseri, skatuves monitoriem, Shure mikrofoniem un bezvadu sistēmām, IEM monitoriem, kā arī nepieciešamo komutāciju. 

“Šai zālei ir ļoti īpatnēja konfigurācija,” stāsta Imants, “ tai ir ļoti dziļš (11 m) balkons, kas aizņem trešdaļu no visas zāles. Skaļruņu izvietojuma, jaudas sadalījuma aprēķini un akustiskā simulācija, ko veica ar Martin Audio “DISPLAY” programmu, uzrādīja labus rezultātus zem balkona pat bez aiztures līniju izmantošanas. Šie rezultāti apstiprinājās arī pēc sistēmas instalācijas. Skaņas spiediena līmenis, vinemērīgais noklājums un izšķirtspēja ir vienlīdz teicama visā zālē - no pašas priekšējās sēdvietu rindas līdz pat pēdējai.”

Sistēmas būtiska sastāvdaļa ir arī aktīvās Martin Audio CDD-LIVE12/CSX-LIVE118 skandas, kas galvenokārt tiek izmantoti skatuves sānos kā papildus monitoru līnijas. Tomēr pamatā tās plānots izmantot nelieliem koncertiem, prezentācijām un pasākumiem zāles vestibilā vai arī halles pagalmā.

A-T Trade Professional komanda ir atbildīgi par visu šo projektu no koncepta izstrādes procesa un akustiskās simulācijas veidošanas, līdz pat sistēmas uzstādīšanai un personāla apmācībām. 

Tika novadītas arī divu dienu ilgas apmācības vietējam personālam par WPC sistēmas sagatavošu darbam, kā arī DISPLAY un VU-NET programmu izmantošanu sistēmas konfigurēšanai atbilstoši apstākļiem. 

Noslēgumā Imants Cīrulis piebilst: “ Pēc sistēmas uzstādīšanas veicām arī zāles akustiskos mērījumus - to rezultāti ir patiešām perfekti!”

Zīmoli

Seymour DuncanTamaElixirRemoQuik Lok
70
zīmolu

Jaunumi un apskati

Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!

Atlaides

Bose B2 basu modulis

€ 518.00 € 375.00