Bose Videobar VB1 un VB-S salīdzinājums!

Bose Videobar ir unikālas USB konferenču ierīces, kuras nodrošina augstākās kvalitātes skaņu un video jūsu online konferencēm. Tās ir viegli uzstādāmas, integrējamas un izmantojamas jebkurā darba vidē.

 

Esam apkopojuši dažas galvenās atšķirības starp Videobar VB1 un jauno Videobar VB-S.

 

  • Atblistošākās telpas

Bose Videobar VB1 paredzēts lietošanai vidēja izmēra telpās: līdz 6 x 6 metri. Savukārt Videobar VB-S būs piemērots mazāka izmēra telpām: līdz 3 x 3 metri. 

  • Mikrofoni

VB1 ir aprīkots ar 6 beam - steering mikrofoniem, VB-S ar 4 tādiem pašiem mikrofoniem. Šie mikrofoni ir izstrādāti īpašu uzmanību pievēršot tieši runas pārraidei. Pateicoties īpašajai “exclusion zones” funkcijai visi nevēlamie fona trokšņi tiks slāpēti, bet automātiskais EQ nodrošinās optimizētu audio visiem konferences dalībniekiem.

  • Kamera

Gan VB1, gan VB-S ir aprīkoti ar 4K ultra-HD kameru ar platleņķa skatu, kas palīdz konferenču dalībniekiem sajusties kā vienā telpā, neatkarīgi no atrašanās vietas. 

  • Saderība ar programmām 

Abas Videobar ierīces var izmantot Microsoft Teams, Zoom, Google Meet un ar citām šāda veida programmām. 

  • Savienojamība

“Bose Work” konfigurācijas aplikācija vienkāršai ierīces pieslēgšanai pieejama gan kā aplikācija, gan caur tīmekļa pārlūkprogrammu abām šīm ierīcēm. Lai pārvaldītu Videobar attālināti, varat izmantot “Bose Work Management” programmatūru. 

Videobar VB1 piedāvā USB Type-C®, Wi-Fi, 1 Gbps Ethernet, Bluetooth savienojamību, HDMI izeju, 3.5mm (1/8in) aux ieeju un 2-pin Euroblock GPI.

Videobar VB-S piedāvā USB Type-C®, Wi-Fi un Bluetooth savienojamību.

 

  • Uzstādīšana

Gan VB1, gan VB-S komplektā ir iekļauti arī īpašie galda statīvi un sienas stiprinājumi, lai varat izvēlēties sev piemērotāko ierīces novietošanas veidu.

  • Dizains

Bose lieliskie inženieri ir daudz strādājuši, lai izturīgajā korpusā kompakti ievietotu mikrofonus, kameru, skaļruņus un elektroniku. Pateicoties gaumīgajam dizainam Videobar iederēsies jebkura uzņēmuma, skolu vai cita veida konferenču telpās. Izbaudiet slaveno Bose skaņas kvalitāti, kur vien jums tā ir nepieciešama.

  • Tehniskie dati

Kopumā VB1 būs piemērotāks uzņēmumiem vai iestādēm, kuru konferencēs piedalās lielāks dalībnieku skaits, savukārt VB-S būs lieliski piemērots mazām sanāksmēm vai dažādu semināru, meistarklašu un lekciju vadītājiem, jo tam ir pieejams arī īpašais “Individual” režīms, kurš pielāgots, lai koncentrētos un dinamiski sekotu vienam runātājam.

 

Zīmoli

CARLSBROJUPITERVIC FIRTHEpiphone BG
70
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!

Atlaides