Focusrite: Vocaster un Scarlett salīdzinājums

Kurš interfeiss ir Jums piemērotākais?

Neatkarīgi no tā vai esat iesācējs skaņas ierakstu pasaulē vai īsts profesionālis, kurš meklē papildinājumu vai ko jaunu savam ierakstu aprīkojumam, Focusrite piedāvā daudzveidīgus risinājumus visām situācijām. Atklājiet galvenās atšķirības starp Scarlett un Vocaster interfeisiem, lai jūs varat izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko interfeisu.

Kam ir piemērots Scarlett?

Scarlett ir lielisks interfeiss mūzikas ierakstu veikšanai. No solo izpildītājiem, kuri darbojas mājās, līdz pat profesionālām mūzikas ierakstu studijām -  Scarlett ir perfekts rīks, lai ierakstītu instrumentus un balsi jebkur. 

 

 

Kam ir piemērots Vocaster?

Vocaster ir lielisks interfeiss podkāstu veidošanai. Vocaster piedāvā visus nepieciešamos rīkus, lai to būtu viegli uzstādīt un lietot. Uzlabojiet jūsu podkāsta kvalitāti ar Auto Gain, Mute un Enhance, kas satur četrus podkāsteru atzītus iepriekš sagatavotu iestatījumu režīmus balsij, lai jūsu balss skanētu izcili un neatkārtojami.

 

 

Galvenās atšķirības starp Scarlett un Vocaster:

Mēs esam apkopojuši dažas galvenās atšķirības starp Scarlett un Vocaster, lai jums būtu vieglāk izdarīt pareizo izvēli.

  • Balss atšķirība

Abiem - gan Scarlett, gan Vocaster - piemīt īpašība ierakstā izcelt labākās jūsu balss iezīmes. Scarlett interfeisa ‘Air’ funkcija piešķir neticamu kvalitāti un detalizētību. Vocaster interfeisa Enhance funkcija piedāvā četrus podkasteru atzītus iepriekš sagatavotu iestatījumu režīmus balsij, lai varat izvēlēties jūsu balss skanējumu. 

  • Mikrofonu līmeņu uzstādīšana

Vocaster padara mikrofonu līmeņu uzstādīšanu daudz vienkāršāku ar Auto Gain funkciju, kas klausās jūsu balsi un atbilstoši tai pielāgo pastiprinājumu, lai nekavējoties varat uzsākt ierakstu. Ar Scarlett interfeisu mikrofonu līmeņu uzstādīšana notiek manuāli, izmantojot speciālu kontroles pogu.

  • Instrumentu un vokāla pievienošana

Vocaster interfeisam ir plašs pastiprinājuma diapazons, kas paredzēts zemas jutības mikrofoniem, lai jūs varat izmantot jebkuru mikrofonu, kurš ir pieejams, izmantojot XLR vadu. Scarlett interfeisam ir instrumentu un līnijas ieejas ar pietiekošu daudzumu headroom ģitāru un cita mūzikas aprīkojuma ierakstīšanai. Papildus tam, Scarlett ir aprīkots arī ar XLR ieejām mikrofoniem.

  • Skaņas izslēgšana

Skaņas izslēgšanas poga ir ļoti parocīga, kad ierakstāt podkāstus un vēlaties bloķēt jebkurus nevēlamus trokšņus ieraksta laikā. Savukārt Scarlett interfeisam nav pieejama skaņas izslēgšanas funkcija, jo parasti tāda nav nepieciešama ierakstot instrumentus vai vokālu.

  • Telefona un kameras pieslēgšanas iespēja

Kā skaņas avotu savam podkāstam varat izvēlēties arī telefonu vai ierakstiet skaņu arī tieši kamērā. Vocaster interfeiss piedāvā šādu funkciju, lai Jūs varat savā podkāstā ļaut viesiem piedalīties arī caur telefonu, atskaņot mūziku un ierakstīt lieliskas kvalitātes audio tieši video. Scarlett is radīts, lai ierakstītu instrumentus un balsi, kur parasti netiek izmantotas kameras vai telefoni. 

  • Austiņu izeja

Podkāsta vadītājam un ielūgtajiem viesiem Vocaster Two piedāvā austiņu izeju katram priekšpastiprinātājam. Scarlett interfeisam ir tikai viena austiņu izeja mazākajiem modeļiem un vēl papildus izeja lielākiem modeļiem. Abi interfeisi ir aprīkoti ar skaļruņu izejām, lai varat klausīties audio monitoros.

  • Programmatūru komplekti

Katrs interfeiss nāk komplektā ar programmatūrām, kas ir pieejamas lejupielādēšanai tiklīdz būsiet reģistrējuši savu interfeisu. Scarlett interfeisa Hitmaker Expansion programmatūra piedāvā plašu instrumentu un efektu klāstu, lai varat uzlabot savus ierakstus. Vocaster interfeisam Focusrite, sadarbībā ar podkāstu industrijas vadošajām kompānijām, piedāvā jaudīgus rīkus jūsu podkāstu ierakstīšanai un producēšanai.

  • Kas ir iekļauts Scarlett Studio un Vocaster Studio komplektos

Scarlett Solo Studio un Scarlett 2i2 Studio komplektā ietilpst CM25 MkIII kondensatora mikrofons, kurš ir ļoti daudzpusīgs un piemērots lielākajai daļai instrumentu un vokāla ierakstīšanai. Vocaster One Studio un Vocaster Two Studio komplektā ietilpst dinamiskais mikrofons (Vocaster DM1 vai Vocaster DM14v), kurš ir speciāli izstrādāts balss ierakstiem un pārraidei. 

 

Zīmoli

JohannusKURZWEILProelRolandMesa
70
zīmolu

Jaunumi un apskati

Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!