Jaunums - JUPITER pūšaminstrumenti!

Lieliski jaunumi visiem pūšaminstrumentālistiem - mūsu preču klāstā tagad būs pieejami arī JUPITER koka un metāla pūšaminstrumenti, kā arī to aksesuāri un kopšanas piederumi!

Izcelsme

Uzņēmums JUPITER, kuru 1979.gadā dibināja KHS Musical Instruments, Co., Ltd, ir kļuvis par vienu no vadošajiem pūšaminstrumentu ražotājiem pasaulē, kuru instrumenti ir ļoti pieprasīti skolu orķestros un mūzikas skolās. Uzņemums vēl aizvien aktīvi darbojas, lai iedvesmotu cilvēkus muzicēt un attīstītu muzikālās izglītības pieejamību, nodrošinot augstākās kvalitātes mūzikas instrumentus.

Instrumenti

Kvalitatīvi instrumenti ir ļoti svarīgi, lai veiksmīgi attīstītu bērnu talantus un radošumu. JUPITER instrumenti ir radīti sadarbojoties ar pasaules vadošajiem instrumentu spēles pedagogiem, mūzikas instrumentu meistariem un profesionāliem mūziķiem, lai piedāvātu uzticamus mūzikas instrumentus visu līmeņu mūziķiem ar iespējām un materiāliem, kuri pārsniedz gaidīto!

 

Zīmoli

RightOnMEINLAudio-TechnicaBossRemo
70
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!